Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Изгоря ми видеото (nvidia 8600GT) и искам да сложа нормално видео CPU: Intel Core 2 duo E4600 2.4 Ghz Ram : 2 GB 800 MHz Hard: 250 Sata 2 7200 8 MB /320 Hitachi Board D945GCNL CoolerMaster Elite Power RS-460-PSAP-J3 460W PSU http://www.emag.bg/komponenti-periferni/pc-komponenti/video-platki/video-karta-gigabyte-amd-radeon-hd-5570-1024mb-gddr3-128bit-hdmi-dvi-pci-e-product Какво ще кажете за това видео ? Временно ползвам видео 9800 GT ,тази от линка по-добре ли ще е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от линка за нищо не става. 9800 GT е доста по-добре. Ако искаш по-добро ще ти трябва 7750. С по-слаби карти не се занимавай.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнението. До 100 лева какво да си взема,защото тази видео карта е временно при мен и ще трябва да си купя някаква

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси си на старо 5770 по-толкова вървят горе-долу. Иначе ново нищо не можеш да вземеш за игри. 

Ако държиш на нова 6570 от Емаг ти влиза в бюджета но това е видео за филмчета не за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео ми трябва за игри ,ама не искам максимума от игрите.Да вървят игри от сорта Cal of duty GTA4 Crysis :( Един приятел си е купил gigabyte 430 gt 1g казва,че crysis и новото nfs му вървят на макс?

Редактирано от venci_1913 (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7770 е минимума за нови игри а не максимума. Максимума почва от 700 лв. та си много ама много далеч от него. :D

Ти и да имаше пари за по-читаво видео слабия процесор ще те спъва та забрави за игра на макс. 

Колкото до 6570 това е най-евтината 128 бит. карта и е на ниво съвременно вградено видео та сам си направи сметката за какво става дума.

Приятеля ти най-вероятно е бил поне на бутилка ракия щом мисли че е играл кризата на макс. 

пс. Ще чакаме включване от bildera_ но ако си спомням правилно от една друга тема SIMS 3 ще лети с HD6570.   :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не целя да излитам в космома .Знам бюджета е доста малък ,ама търся някакво видео да бачка колкото 9800 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не целя да излитам в космома .Знам бюджета е доста малък ,ама търся някакво видео да бачка колкото 9800 :)

Като казвам че 6570 е най-евтината 128 бит. карта значи имам предвид че е зле, боклук, не става, заровена в тинята и т.н.

Това е последната дупка на кавала чат ли си? Ако си купиш процесор за стотина лева вградената му графика ще е на ниво като на карта за толкова.

9800GT е антика на пет години ама си е по-добрата карта от това недоразумение. Та по-добро купи нея от тоя дето ти я е дал.

9800GT VS HD6570

9800GT VS HD6670

пс. HD6670 също не си заслужава смяната и като гледам. Както казах под HD7750 няма смисъл да се слиза. 

Но за 100 лв. се намира на старо HD5770 ако си търпелив и проверяваш редовно по-форумите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като казвам че 6570 е най-евтината 128 бит. карта значи имам предвид че е зле, боклук, не става, заровена в тинята и т.н.

Това е последната дупка на кавала чат ли си? Ако си купиш процесор за стотина лева вградената му графика ще е на ниво като на карта за толкова.

9800GT е антика на повече от пет години ама си е по-добрата карта от това недоразумение. Та по-добро купи нея от тоя дето ти я е дал.

9800GT VS HD6570

9800GT VS HD6670

Е малко се изложи тука с последното мнение... Покажи коя вградена видеокарта е на нивото на 6570 и процесора към който върви е 100лв??

Така като гледам със 6570 ще можеш да джиткаш на средни детайли при резолюция 1366х768 дори доста от новите игри.

аз със мобилната 4650, която е по-слабичка от 6570, играя NFS Most Wanted  (2012) на тая резолюция при средни детайли и върви с 30-40 fps, което е достатъчно за комфортна игра (поне за мен).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко под 7770 или 650ти е слабо за нови игри, и става за гледане на филми и стари игри. При това положение обаче 7770 (респ. 650ти) ще бъде спъвана от процесора, и няма особен смисъл от ъпгрейд.

Редактирано от cyborg_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ScD това беше преувеличен пример за да ме разбере човека понеже постоянно са му в главата някви максимални настройки и върхови видеокарти а ние говорим за възможно най-ниския клас.

Това е все едно да замени сегашната си жигула с някъв трабант и да ми говори как знае че няма да бие ферарито ама ще е наравно с опела. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Един приятел си е купил gigabyte 430 gt 1g казва,че crysis и новото nfs му вървят на макс?

На резолюция 320х240.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не съм писал правилно и не сте ме разбрали :) 1440х900 е резолюцията на монитора. Не целя да играя на максимални настройки.Просто да тръгнат някой игри.То е ясно ,че няма как да подкарам доста от новите игри. Преди  бях с 8600 ГТ ...Искам някакво видео да има производителност колкото 9800 НЕ ПО-СИЛНО Кризата 1 MW 2012 COD MW3

Редактирано от venci_1913 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не съм писал правилно и не сте ме разбрали :) 1440х900 е резолюцията на монитора. Не целя да играя на максимални настройки.Просто да тръгнат някой игри.То е ясно ,че няма как да подкарам доста от новите игри. Преди  бях с 8600 ГТ ...Искам някакво видео да има производителност колкото 9800 НЕ ПО-СИЛНО Кризата 1 MW 2012 COD MW3

По-горе написах, че няма особен смисъл от ъпгрейда не заради нещо друго, но поради факта че всяка по-нова видеокарта ще бъде спъвана от процесора ти. Предполагам че по-късно колегата bildera_ ще се включи и той, и ще разясни нещата по-добре тъй като се занимава с това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След няколко дни компютъра остава без видео :D  И искам да си намеря някакво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това си е оферта,която не е за изпускане: PALIT GTX 460 1024 MB GDDR5

Ако ти идва скъпа тази също е добра: ATI HD 5750 1GB GDDR5

Да въпросните карти си пасват с останалите части на конфигурацията, колкото да се каже че не е без хич. За филми и по-стари игри е идеално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато купуваш втора употреба, задължително търси покупна фактура, касова бележка, гаранционна карта, дори да е изтекла. Също така задължително тествай картата с поне 5 минути furmark.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.