Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

westernN

Препоръка за свестен windows XP SP3?

Препоръчан отговор

Мисля, че заглавието говори, може ли да ми дадете сайт от който да си изтегля windows XP SP3 и да си го кача на диск и директно да си го преинсталирам ! 

Така, за сега изтеглих този http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24 но не съм сигурен дали бива, може ли да ми кажете?  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо мислиш, че официалният от сайта на Microsoft не го бива...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го бива колега, защото струва пари :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че заглавието говори, може ли да ми дадете сайт от който да си изтегля windows XP SP3 и да си го кача на диск и директно да си го преинсталирам ! 

Така, за сега изтеглих този http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24 но не съм сигурен дали бива, може ли да ми кажете?  :)

Този инсталационен пакет е предназначен за ИТ специалисти и разработчици, сваляне и инсталиране на няколко компютъра в мрежа. Ако актуализирате само един компютър, моля, посетете Windows Update на http://update.microsoft.com.Ако си такъв специалист - сваляй го, ако ли пък не - в Нета читави ХР колкото щеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, за да не тръгнем в грешната плоскост, ще цитирам 2 правила: 2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива. 2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как ще преинсталира с него?

Трябва му имидж (.iso) на Windows XP Professional SP3. Естествено да MSDN. А exe-то от линка в първото мнение е по-скоро за надграждане от SP2 към SP3 или за поправка на SP3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушайте сега, не съм един от най добрите специалисти, но познавам компютъра като длънта си.

Единственото от което не съм се занимавал е windows какъв е дали е оригинален или НЕ. В момента имам дискове с windows:

Windows XP SP1

Windows XP SP2

Windows 7 Ultimate x86

Windows 7 Home Edition

Windows 7 proffesional

Windows 8 Profesional x86 - Нямам друга версия на win 8 

За това въпроса ми е да ми дадете хубав SP3 Само него нямам!

Искам да си запълня цялата колекция ! И всичките са оригинални, понеже един приятел на тате работи в Microsoft и от там ги имам безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как ще преинсталира с него? Трябва му имидж (.iso) на Windows XP Professional SP3. Естествено да MSDN. А exe-то от линка в първото мнение е по-скоро за надграждане от SP2 към SP3 или за поправка на SP3.

ОК. Аз пак да попитам, какво му е лошото на официалният от сайта на Microsoft? Това е и единственото място, където и можем спокойно да го насочим, без да нарушаваме правилата. Та пак питам: какво му е лошото на официалният?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушайте сега, не съм един от най добрите специалисти, но познавам компютъра като длънта си.

Единственото от което не съм се занимавал е windows какъв е дали е оригинален или НЕ. В момента имам дискове с windows:

Windows XP SP1

Windows XP SP2

Windows 7 Ultimate x86

Windows 7 Home Edition

Windows 7 proffesional

Искам да си запълня цялата колекция ! И всичките са оригинални, понеже един приятел на тате работи в Microsoft и от там ги имам безплатно.

това по-горе е само сервизния пакет, който се инсталира на вече инсталирана операционна система!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows XP SP1

Windows XP SP2

Windows 7 Ultimate x86

Windows 7 Home Edition

Windows 7 proffesional

Ние няма да ти дадем, но който търси намира - Windows XP SP3 MSDN

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, значи, ще ми дадете ли от официалният сайт на майкрософт, да си изтегля надежден WINDOWS XP SP3 не само SP3, защото преди 1-2 месеца имах SP2 и исках да си преинстална на SP3 и един приятел ми даде САМО SP3 без луиндолс !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, значи, ще ми дадете ли от официалният сайт на майкрософт, да си изтегля надежден WINDOWS XP SP3 не само SP3, защото преди 1-2 месеца имах SP2 и исках да си преинстална на SP3 и един приятел ми даде САМО SP3 без луиндолс !

Не, няма. Можете да си го изтеглите ако имате акаунт в MSDN и съответния договор. И прочетете точка 2.10!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...познавам компютъра като длънта си...

Сигурен съм, че нея я познаваш далече по-добре, с всичките й мазоли... Абе големи хора сте, а се връзвате на акъла на някакъв пубертет-трол :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.