Премини към съдържанието
westernN

Препоръка за свестен windows XP SP3?

Препоръчан отговор

Мисля, че заглавието говори, може ли да ми дадете сайт от който да си изтегля windows XP SP3 и да си го кача на диск и директно да си го преинсталирам ! 

Така, за сега изтеглих този http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24 но не съм сигурен дали бива, може ли да ми кажете?  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо мислиш, че официалният от сайта на Microsoft не го бива...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го бива колега, защото струва пари :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че заглавието говори, може ли да ми дадете сайт от който да си изтегля windows XP SP3 и да си го кача на диск и директно да си го преинсталирам ! 

Така, за сега изтеглих този http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24 но не съм сигурен дали бива, може ли да ми кажете?  :)

Този инсталационен пакет е предназначен за ИТ специалисти и разработчици, сваляне и инсталиране на няколко компютъра в мрежа. Ако актуализирате само един компютър, моля, посетете Windows Update на http://update.microsoft.com.Ако си такъв специалист - сваляй го, ако ли пък не - в Нета читави ХР колкото щеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, за да не тръгнем в грешната плоскост, ще цитирам 2 правила: 2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива. 2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как ще преинсталира с него?

Трябва му имидж (.iso) на Windows XP Professional SP3. Естествено да MSDN. А exe-то от линка в първото мнение е по-скоро за надграждане от SP2 към SP3 или за поправка на SP3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушайте сега, не съм един от най добрите специалисти, но познавам компютъра като длънта си.

Единственото от което не съм се занимавал е windows какъв е дали е оригинален или НЕ. В момента имам дискове с windows:

Windows XP SP1

Windows XP SP2

Windows 7 Ultimate x86

Windows 7 Home Edition

Windows 7 proffesional

Windows 8 Profesional x86 - Нямам друга версия на win 8 

За това въпроса ми е да ми дадете хубав SP3 Само него нямам!

Искам да си запълня цялата колекция ! И всичките са оригинални, понеже един приятел на тате работи в Microsoft и от там ги имам безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как ще преинсталира с него? Трябва му имидж (.iso) на Windows XP Professional SP3. Естествено да MSDN. А exe-то от линка в първото мнение е по-скоро за надграждане от SP2 към SP3 или за поправка на SP3.

ОК. Аз пак да попитам, какво му е лошото на официалният от сайта на Microsoft? Това е и единственото място, където и можем спокойно да го насочим, без да нарушаваме правилата. Та пак питам: какво му е лошото на официалният?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушайте сега, не съм един от най добрите специалисти, но познавам компютъра като длънта си.

Единственото от което не съм се занимавал е windows какъв е дали е оригинален или НЕ. В момента имам дискове с windows:

Windows XP SP1

Windows XP SP2

Windows 7 Ultimate x86

Windows 7 Home Edition

Windows 7 proffesional

Искам да си запълня цялата колекция ! И всичките са оригинални, понеже един приятел на тате работи в Microsoft и от там ги имам безплатно.

това по-горе е само сервизния пакет, който се инсталира на вече инсталирана операционна система!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows XP SP1

Windows XP SP2

Windows 7 Ultimate x86

Windows 7 Home Edition

Windows 7 proffesional

Ние няма да ти дадем, но който търси намира - Windows XP SP3 MSDN

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, значи, ще ми дадете ли от официалният сайт на майкрософт, да си изтегля надежден WINDOWS XP SP3 не само SP3, защото преди 1-2 месеца имах SP2 и исках да си преинстална на SP3 и един приятел ми даде САМО SP3 без луиндолс !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, значи, ще ми дадете ли от официалният сайт на майкрософт, да си изтегля надежден WINDOWS XP SP3 не само SP3, защото преди 1-2 месеца имах SP2 и исках да си преинстална на SP3 и един приятел ми даде САМО SP3 без луиндолс !

Не, няма. Можете да си го изтеглите ако имате акаунт в MSDN и съответния договор. И прочетете точка 2.10!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...познавам компютъра като длънта си...

Сигурен съм, че нея я познаваш далече по-добре, с всичките й мазоли... Абе големи хора сте, а се връзвате на акъла на някакъв пубертет-трол :D Редактирано от badsector (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.