Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Моля ви да ми препоръчате охладител за моя нетбук Soby Vaio,10 инча е.Ще съм ви безкрайно благодарна,защото много прегрява,а не намирам нищо малко и подходящо за него,пък и четох,че трябва вентилаторите да са точно насочени към вентилатора на лаптопа и заради това ви пиша точния модел да ми кажете кой вентилатор е подходящ VPCW12S1E.

Благодаря ви много предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми виж къде са ти разположени вентилаторите и се ориентирай.Сайтове,които предлагат охлаждащи подложки бол.Ся к,во очакваш-някой да ти ,,свърши,, работата.Не се засягай,но си е така.Иначе не очаквай подложка да ти смъкне повече от 5-6 градуса.Ако наистина има проблем с прегряването не това точно ще те спаси-по скоро търси проблема другаде.Успех...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами отстрани отляво е вентилатора...а за 10 инча честно казано нищо не намирам,пък и точно за моя лаптоп,за това търся помощ,а не някой да ми свърши работата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си направи една профилактика на лаптоп/а. Смени термопастата, продухване и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен е по - добре да занесе лаптопа на сервиз да се раздели със 20 лева, но да е сигурна че е елиминирала проблема.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това чудо може ли да загрява :( то не е ли GSM :)

ами отстрани отляво е вентилатора..

Той от там изкарва , а от къде тегли :D

Ако не го държиш в краката си или на покривка , от което може да загрява - по добре както те посъветваха по горе - профилактика :D

ПП .  Гледах клипа и тегли от долу в предния край .

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.