Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

anonimen00

sony vaio 10' охладител

Препоръчан отговор

Здравейте! Моля ви да ми препоръчате охладител за моя нетбук Soby Vaio,10 инча е.Ще съм ви безкрайно благодарна,защото много прегрява,а не намирам нищо малко и подходящо за него,пък и четох,че трябва вентилаторите да са точно насочени към вентилатора на лаптопа и заради това ви пиша точния модел да ми кажете кой вентилатор е подходящ VPCW12S1E.

Благодаря ви много предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми виж къде са ти разположени вентилаторите и се ориентирай.Сайтове,които предлагат охлаждащи подложки бол.Ся к,во очакваш-някой да ти ,,свърши,, работата.Не се засягай,но си е така.Иначе не очаквай подложка да ти смъкне повече от 5-6 градуса.Ако наистина има проблем с прегряването не това точно ще те спаси-по скоро търси проблема другаде.Успех...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами отстрани отляво е вентилатора...а за 10 инча честно казано нищо не намирам,пък и точно за моя лаптоп,за това търся помощ,а не някой да ми свърши работата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си направи една профилактика на лаптоп/а. Смени термопастата, продухване и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен е по - добре да занесе лаптопа на сервиз да се раздели със 20 лева, но да е сигурна че е елиминирала проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това чудо може ли да загрява :( то не е ли GSM :)

ами отстрани отляво е вентилатора..

Той от там изкарва , а от къде тегли :D

Ако не го държиш в краката си или на покривка , от което може да загрява - по добре както те посъветваха по горе - профилактика :D

ПП .  Гледах клипа и тегли от долу в предния край .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.