Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.  Искам да ми помогнете с избора на компютър. Имам кутия, мишка, клавиатура, колонки и монитор - 19инча на 1366х768 разолюция. Не знам дали старият ми хард диск ще може да се ползва в новото пц, ако може каквото намерих с еверест за него е -> ExcelStor Technology J8160S. Компютърът ще се ползва за Dota2, като искам всички детайли да са на макс на резолюцията на която е и монитора. За пари обаче не съм сигурен колко мога да отделя.. Не държа пц-то е от най-тихите и повече ме интересува минималните пари за които бих могъл да купя това което ми трябва. Освен за дота2 само стриймове и клипове в ютуб ще гледам, едва ли ще играя някоя друга игра. Моля ориентирайте ме какви пари ще трябва да дам благодаря предварително. П.С. Прикачвам и dxdiag на старото пц, не знам дали трябва. В момента играта ми върви на минимални детайли със средно 40 фпс, като искам да е на макс с поне 60-70 фпс.

DxDiag.txt

Редактирано от Николай Николаев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.