Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тук можете да качвате интересни или полезни неща които могат да бъдат направени от всеки който желае като следва инструкции.Лятната ваканция е тук и аз се сетих  ,че с толкова свободно време мога да се опитам да си създам нещо сам.От доста време искам да си направя лък и е възможно да го направя това лято.Тук можете да качвате интересни изработки с инструкции как да се направят за да можем и ние да си направим ако ни харесват.Всеки знае ,че ако сам си изработиш нещо то винаги ще е ценно за теб (ако си хвърлил достатъчно труд в него).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се,че знаете как да си изработите лък?Хубаво ще е и да качите някакъв снимков материал в процеса на изработка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да ,но аз направих тема за да може хората от форума да качат примерно нещо което са пробвали и им е харесало как се е получило или просто нещо което са намерили за готино и искат да го споделят. Направих темата за малки/средни изработки.Не очаквам хората да качват как да си направя покрив или как да си направя мебели за кухнята и т.н.

Редактирано от Светозар (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си създадох махмурлук за него са нужни гоелми дози алкохол,ако е от различни видове още по-добре,може да бъде примесен с мезенце по избор.Важното е с наливането да се почне от рано и да спре,когато свърши алкохола. :) Малко хумор :P  

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какви предмети става въпрос? Би ли дал малък пример за мащаба на проектите? Разбрахме, че е по-малък от покрив и мебели за кухня?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е няма значение колко е голямо стига да е интересно.Всеки е наясно че покривите не са интересни , но са нужни за да не ти вали на главата докато спиш.Нужни са но всеки който има възможността да чете тази тема има покрив над главата си.Слагайте каквото си пожелаете!От дреболии до беседки :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
.....

Колега, би ли бил така добър, поне кратък коментар в темата да придружи връзката. Да даде идея, защо е публикуван. :)

Освен това: правилно публикуване на връзка (с таг): Моят блог (не знам дали е твой :D  но за примера, може да е и под друга дума, по-подходяща, поставена връзката)  и неправилно (без таг): http://xenos-bushcraft.com/blog/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно си прав, и ако връзката беше от сорта на http://xenos-bushcraft.com/blog/2013/03/awl/#more-5013 , щях да я направя с таг, ама какъв таг да сложиш, когато даваш google.com, примерно, когато самата връзка е повече от достатъчно красноречива и описателна. Е, можеше нещо от сорта... - блога на един пич (не съм аз този)...

Както и да е... Дал съм връзката, защото във въпросния блог е пълно със самоделни неща, тоест как да си направим самоделен лък (втория на пича), стрели, огън и какво ли не... Ето за по-мързеливите произволна страница с "направи си сам". Аз като давам линк, знам защо съм го дал. Който иска, да чете, който го мързи - ами сори... Човека доста културно си е направил блога, с връзки към темите от дясната страна...

От доста време искам да си направя лък и е възможно да го направя това лято. ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е принципно ами направо културно :) Останалото показва мързел, леност  и неуважение към колегите и екипа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е принципно ами направо културно :) Останалото показва мързел, леност  и неуважение към колегите и екипа.

Ок, така да е, ще си посипя главата с пепел :))) Сега остава и да се извиня, че съм дал единствения полезен по темата линк, изключвайки твоя, който го пращаш пича да търси в гугъл...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, така да е, ще си посипя главата с пепел :))) Сега остава и да се извиня, че съм дал единствения полезен по темата линк, изключвайки твоя, който го пращаш пича да търси в гугъл...

Не мисля, че темата ще успее да си изпълни предназначението, поради тоталната й скучност :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че темата ще успее да си изпълни предназначението, поради тоталната й скучност :(

Ние и дадохме малко живот ;)

:)

Редактирано от djagi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ето как този човек си прави лъковете.В канала му показва как се правят и глави за стрели и други неща.Аз ще се опитам да намеря със дъска да си направя лък за да не си играя толкова много. Ето и друг сайт от който можете да гледате ,но е на английски.

Редактирано от Светозар (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.