Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

westernN

Проблем с изтеглянето на файлове?

Препоръчан отговор

Имам един гаден проблем със изтеглянето на файлове.. ползвам Мозила, гугъл хрум, и когато е пробвам да изтегля някой файлове не става, стигат до поледната секунда на изтеглянето и до тук. :mad: :mad: :mad: :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кеша на браузъра почисти ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добре ще е ако изчакаш със темата ти за почистването на вируси да завърши, тогава да си пуснеш тук тази.

Бегло  я погледнах, аз можах да видя че има зараза.

Проблема ти може да се дължи на това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли ми обяснил как да изчистя кеша на Мозилата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Firefox -> Настройки -> Лични данни

Може пък и проблема ти да е заради това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи не е от кеша защото вече поне 5 пъти съм и преинсталвал компа и едно и също, странното е че на win 7 не прави такива грешки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи не е от кеша защото вече поне 5 пъти съм и преинсталвал компа и едно и също, странното е че на win 7 не прави такива грешки?

Недей да преинсталираш Windows няколко пъти без да е необходимо. Изчакай да приключи темата за вируси, за да се види какво е положението. После ще видим какво още имаш като проблеми. Ако имаш вируси на компютъра, чиста преинсталация на Windows може да не спаси положението. Лично аз съм се сблъсквал с подобен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да нека изчака теста за вируси, и след това да предприеме преинсталация ако е необходимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.