Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, Имам лаптоп Fujitsu Lifebook AH532.Проблемът ми е,че не мога да си пусна вградената камера.Интересното е,че скайп я активира,но иначе Девайс Мениджъра не я засича. http://postimg.org/image/pymn6fi5x/8dde40a1/   вижте какво ми ваде при инсталиране на драйверите от официалния сайт на Фуджицу.С Уебкаммакс камерата ту спира,ту почва да работи. Благодаря,предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта на производителя има драйвери за Windows 7 и Windows 8/ 32 и 64 битов. С кой Windows си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта на производителя има драйвери за Windows 7 и Windows 8/ 32 и 64 битов. С кой Windows си?

W7 32 бита.Драйверите,които съм качил и се опитвам да инсталирам са от официалния сайт :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

W7 32 бита.Драйверите,които съм качил и се опитвам да инсталирам са от официалния сайт :)

В какъв смисъл се опитваш? Да не би да дава грешка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте моя проблем е следния инсталирам драйверите на камерата и всичко е ок ! но след рестарт на компютъра спират да работят и трябва да изключа и да включа камерата от усб-то за да тръгне с windows 7 а "щайгата" е 

процесор AMD Athlon 4000+ x2 2.10Ghz

Ram 4 Gb

дъно Geforce 6100 pm 

камерата е Canyon ама не знам какъв модел а и не знам как да проверя 

моля помагайте :) благодаря предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.