Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля да ми разясните този телефон прави ли някакви проблеми? Трябва ли да ме притеснява че батерията е вградена, и както пишеше в една статия, ако батерията се прецака,трябва да се разделя с целия телефон?

Няма да го ползвам за игри. Ще си го ползвам за стандартните неща, обаждания,смс, снимки,музика,навигация,и интернет когато ми трябва да погледна нещо.

Навигацията в същност как се държи?

Четох че на много хора телефона е забивал,изгасва и не ще да тръгне,това при вас случвало ли се е?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако тепърва ще се купува, аз лично бих бил против това - Symbian е умряла платформа, самият телефон също не е кой знае какво, сравнен със сега продаващи се модели.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако тепърва ще се купува, аз лично бих бил против това - Symbian е умряла платформа, самият телефон също не е кой знае какво, сравнен със сега продаващи се модели.

Ами спряхме се на този модел най-вече защото покрива нуждите ни,а именно моите- за хубави снимки (виждала съм какви снимки прави на живо) и на мъжа ми-за навигация.Като цяло не сме от тези дето ръчкат телефона непрекъснато. Не ми трябва телефон с 10000 функции които няма да ползваме,а и сме си доволни от нокия. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами спряхме се на този модел най-вече защото покрива нуждите ни,а именно моите- за хубави снимки (виждала съм какви снимки прави на живо) и на мъжа ми-за навигация.Като цяло не сме от тези дето ръчкат телефона непрекъснато. Не ми трябва телефон с 10000 функции които няма да ползваме,а и сме си доволни от нокия. :)

Батерията се вади като се отвие едно единствено болтче. Все пак това му е слабата страна на този модел - батерията. Държи не повече от ден като нова. Може би два ако не се пипа телефона избощо. Това е сериозен проблем при снимките, ако се налага постоянно да се зарежда. А и не прави чак толкова хубави снимки. И аз съм фен на нокия и въпреки че е симбиан (има си съответното забавяне тук там) телефона има доста функции и е удобен за ползване. Ако ще го взимате на разумна цена си заслужава, но 500+лв аз бих се огледал за андроид. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерията се вади като се отвие едно единствено болтче. Все пак това му е слабата страна на този модел - батерията. Държи не повече от ден като нова. Може би два ако не се пипа телефона избощо. Това е сериозен проблем при снимките, ако се налага постоянно да се зарежда. А и не прави чак толкова хубави снимки. И аз съм фен на нокия и въпреки че е симбиан (има си съответното забавяне тук там) телефона има доста функции и е удобен за ползване. Ако ще го взимате на разумна цена си заслужава, но 500+лв аз бих се огледал за андроид. 

Ами ще го вземем за 199 евро,388лв от Италия (нов естествено) Заслужава ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще го вземем за 199 евро,388лв от Италия (нов естествено) Заслужава ли си?

Аз скоро си купих HTC Desire X за тези пари и съм много доволен, помислете си дали си заслужава толкова стар модел

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз скоро си купих HTC Desire X за тези пари и съм много доволен, помислете си дали си заслужава толкова стар модел

Ами мислихме доста кой точно да бъде. На много наши познати тъчскрийновете се прецакаха на htc,samsung i lg. Моя мъж заради това не иска да купуваме тези марки, ама то си е и до начин на ползване де. Познатата с HTC-то чукаще като кълвач по тоя тъч..... как да не се прецака...

Де да знам,гледаме,гледаме и все към N8-цата се въртим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувал съм, че точно камерата е слабата страна на този модел - лесно се разваля. И съм срещал поне 2-3 обяви за продажба, с неработещи камери.

Ако е за снимки, вземете си едно фотоапаратче за 100-ина евро, ще сте по-доволни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мислихме доста кой точно да бъде. На много наши познати тъчскрийновете се прецакаха на htc,samsung i lg. Моя мъж заради това не иска да купуваме тези марки, ама то си е и до начин на ползване де. Познатата с HTC-то чукаще като кълвач по тоя тъч..... как да не се прецака...

Де да знам,гледаме,гледаме и все към N8-цата се въртим...

Galaxy S серията или HTC ... N8 е добър телефон но с тази батерия аз не бих го взел. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм.. Ще го мислим. Един телефон е все пак,който и модел да вземем,или ще сме доволни или не :)

А навигацията някой знае ли я как е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навигацията е като на Nokia - тоест, скапана :) . Добрата новина е, че с малко мъка и ровене по форумите може да се инсталира Sygic или Garmin.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нокия има една от най-добрите навигации, как реши че е скапана?

Иначе и аз съм против това да се взима толкова стар телефон. Най-малкото защото Symbian е мъртъв.

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/3514/nokia-lumia-720 ето една много по-готина Нокия, която прави по-хубави снимки за не много повече пари.

Редактирано от maxim4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нокия има една от най-добрите навигации, как реши че е скапана?

Nokia има една от най-скапаните навигации, казвам го от личен опит. Вече 4-та година карам с Nokia с вградена такава навигация. Много е зле. Да, картите ги пооправиха малко, но като интерфейс, търсене на цел и водене по маршрут е ужас. Това сравнено с Garmin и Sygic Mobile Maps, които съм инсталирал на същия апарат. Ако можеше да се сложи и Sygic Aura, щеше да е идеално  :) , но за съжаление телефонът ми не поддържа  мултитъч. Обаче четох, че на N8 може.

Към автора - ако за тези пари можеш да си намериш Samsung Galaxy S, ще е много по-добре.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това е ,един казва едно,друг точно обратното,как да реши човек...  Както казах, каквото и да вземем,или ще сме доволни или не и ще сменяме тамагочито с друго и толкова.

RudeBoy  за Samsung Galaxy S ще погледна,сайта на магазина нещо не се отваря в момента. Само за Galaxy S ли да гледам? Или S1,S2,S3....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ако намерите Samsung Galaxy S2 нов за 200 евро - чудесно :) . В България толкова върви втора ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ако намерите Samsung Galaxy S2 нов за 200 евро - чудесно :) . В България толкова върви втора ръка.

Имах в предвид, модела който ми препоръчваш само S ли е?

ПП:Отвори се сайта на магазина най-после...  та има

SAMSUNG I9070 GALAXY S ADVANCE 199Евро SAMSUNG GALAXY S GT-S7562 DUOS ANDROI 4.0.4 199Евро

SAMSUNG GALAXY S I9000 ITALIA 199Евро

та кой от тия всичките....? Ще ме прощавате ама не ги разбирам много :)

а иначе има и S2 за 299Е,  S3 за 379Е и S4за 599Е  но и да ги имам парите, нещо ме притесняват тия нови технологии,не съм на 50 ама предпочитам някак си по-елементарни неща :)

Редактирано от въпрос (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак сега видяш на какви пари ще взимате N8-та (защото в България все още е на космически цени). Според мен за тези пари си заслужава. Само пуста батерия да държеше малко повече... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак сега видяш на какви пари ще взимате N8-та (защото в България все още е на космически цени). Според мен за тези пари си заслужава. Само пуста батерия да държеше малко повече... :)

държи. не стряскайте така жената. При разговори, малко музика, малко игри и малко брауз всеки ден,  средно ми държи батерията по 3 дена

напоследък, понеже не го ползвам много, издържа и по 4-5 дена.

Иначе като всеки друг телефон. като го напънеш на работа и батерията изчезва за 10-ина часа. Например при заредена на 100% батерия, мога да гледам на ТВ-то (което го връзвам към HDMI-a) около 8 часа филми). GPS а харчи пълна батерия за около 6 часа. На музика държи 30+ часа... не знам точно колко.

А телефончето го купих в началото на годината и при това втора употреба. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

държи. не стряскайте така жената. При разговори, малко музика, малко игри и малко брауз всеки ден,  средно ми държи батерията по 3 дена

напоследък, понеже не го ползвам много, издържа и по 4-5 дена.

Иначе като всеки друг телефон. като го напънеш на работа и батерията изчезва за 10-ина часа. Например при заредена на 100% батерия, мога да гледам на ТВ-то (което го връзвам към HDMI-a) около 8 часа филми). GPS а харчи пълна батерия за около 6 часа. На музика държи 30+ часа... не знам точно колко.

А телефончето го купих в началото на годината и при това втора употреба. 

3 дена може да ти изкара само ако не светка дисплея по никаква причина. Той харчи най много след разговори и интернет. А на музика може и да изкара, той тогава е угаснал. Ако снимаш пробвай пак колко ще изкара. Аз пък го закупих нов и то за 760лв. И го разкарах само заради батерията. Иначе е добър телефон наистина  :) Аз си имам слабост към симбиан още от N95 насам :)

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 дена може да ти изкара само ако не светка дисплея по никаква причина. Той харчи най много след разговори и интернет. А на музика може и да изкара, той тогава е угаснал. Ако снимаш пробвай пак колко ще изкара. Аз пък го закупих нов и то за 760лв. И го разкарах само заради батерията. Иначе е добър телефон наистина  :) Аз си имам слабост към симбиан още от N95 насам :)

Въпроса опира до това кой и как го ползва. 

Влияят много фактори -> дали си на 3G/2G, дали си спираш не използваните програми, дали си спираш безжичните комуникации (блутуут, трансмитер, wifi), когато не ги ползваш дали дисплея е настроен на максимална яркост и след колко време гасне като го оставиш. Явно си чове, който си натоварва телефона доста...

н8 при мен държи до 5 дена (без почти каквато и да е употреба). Средно ми държи около 3. времето на GPS ми стигна за Варна<->София -> около 5-6 часа. 

Доволен съм като цяло от телефона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах в предвид, модела който ми препоръчваш само S ли е?

ПП:Отвори се сайта на магазина най-после...  та има

SAMSUNG I9070 GALAXY S ADVANCE 199Евро SAMSUNG GALAXY S GT-S7562 DUOS ANDROI 4.0.4 199Евро

SAMSUNG GALAXY S I9000 ITALIA 199Евро

та кой от тия всичките....? Ще ме прощавате ама не ги разбирам много :)

а иначе има и S2 за 299Е,  S3 за 379Е и S4за 599Е  но и да ги имам парите, нещо ме притесняват тия нови технологии,не съм на 50 ама предпочитам някак си по-елементарни неща :)

От посочените тук модели, най-доброто е SAMSUNG I9070 GALAXY S ADVANCE имам предвид цена-хардуер-качество-възможности. Иначе за повечко пари естествено Galaxy S 4. Освен това I9070 го ползвам и за момента съм изключително доволен. Като съвет, бягайте от тази нокия, на която сте се спрели, няма бъдеще там. Може да се огледате и за HTC, също не лоши апарати. Андроида като платформа доста дръпнаха и възможностите вече са големи. Не е лошо щом сега ще инвестирате да го направите с перспектива. Не се плаши от новостите, не е чак толкова страшно, ще се адаптираш максимум за седмица и после съм 100% сигурен, че ще се зарибиш. И това с тъча и проблемите си е чисто индивидуално, не всеки телефон се прецаква за 3-4 месеца, технологиите в тази посока станаха по-надеждни. 

едит: Хахаха , а дали жената вече не си е взела телефона... след почти месец отговор, да се *ба в писара :)

Редактирано от exwol (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, злото е сторено вече :D В крайна сметка го купихме и си е супер телефончето, и навигацията си бачка идеално. Батерията държи нормално,но както бях казала по- нагоре,не съм от тези дето си ръчкат тела нон-стоп. Суперски е.. (пу пу пу) :D 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важното е на вас да ви върши работа :) Щом си го харесвате ползвайте със здраве и дълго време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси :) Аз казах че не го ръчкам много,ама му давам за душата с Dial-Up-a :D минимум 12 часа на ден... то в същност постоянния нет си ни е този :D Ама при това положение батерията си се зарежда от лаптопа и не мога да преценя колко държи. То... постоянно си е включен :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам N8 От близо 2 години. Страхотен телефон. Минах на андроид вече (заради повечето екстри т.д.с.к.), но като пътувам си го ползвам ,защото андроидския ми държи 2 дни батерията при активно ползване, докато при нокията е къде къде повече :)

Редактирано от rusimc (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.