Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да ми предложите конфигурация до 1000 лева. Компютъра ще се ползва предимно за игри. Също така имам и стар компютър мисля че ще мога да ползвам DVD/колони/мишка/клавиатура/камера/микрофон/Монитор . Не съм сигурен за монитора и двд-то само дали ще станат :3 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хард диска и DVD-то на SATA интерфейс ли са ? 

BB код:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смешка е за 1000-1090лв. да слагате HD 7770 .

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смешка е за 1000-1090лв. да слагате HD 7770 .

Еми то това лапе има все още отворена тема за конфигурация с изписани май вече 5 страници и не знае какво иска и какво да вземе, ама явно акъл обича да дава! Колко позната черта у българина :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми то това лапе има все още отворена тема за конфигурация с изписани май вече 5 страници и не знае какво иска и какво да вземе, ама явно акъл обича да дава! Колко позната черта у българина :)

Хах, това лапе е по-голямо от мен  :D То и аз затова вече не пиша в неговата тема защото е 4 страници (почва 5-та) и ме мързи да чета кво иска и кво не иска, за да му предложа нещо което ще му хареса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хах... тази конфигурация е закупена преди 2 месеца от една моя позната и се сетих да я предложа и се побира идеално в бюджета. Затова я давам.

Ама си прав, че обичам акъл да давам :D

Редактирано от Rock4eto0o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хах... тази конфигурация е закупена преди 2 месеца от една моя позната и се сетих да я предложа и се побира идеално в бюджета. Затова я давам.

Ама си прав, че обичам акъл да давам :D

То хубаво обичаш, ами като дадеш грешен акъл(съвет) на някого, който има нужда от помощ и той се подведе по акъла ти, какво следва след това, замислял ли си се?!

Здравейте. Искам да ми предложите конфигурация до 1000 лева. Компютъра ще се ползва предимно за игри. Също така имам и стар компютър мисля че ще мога да ползвам DVD/колони/мишка/клавиатура/камера/микрофон/Монитор . Не съм сигурен за монитора и двд-то само дали ще станат :3 .

Напишете все пак монитора какъв е(резолюция, марка, модел)!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То хубаво обичаш, ами като дадеш грешен акъл(съвет) на някого, който има нужда от помощ и той се подведе по акъла ти, какво следва след това, замислял ли си се?!

Напишете все пак монитора какъв е(резолюция, марка, модел)!

Че грешно ли е това дето съм го дал? Просто човека пита какво може да се сглоби за 1000лв и аз давам реална машина, която си работи и се представя добре на Full HD дисплей. Само добавих, че кутията не е читава и ако може да се замени с по-добра. Не мисля, че съм дал чак толкова ужасен съвет. :ill6: Освен това не съм си измислял аз, защото и да исках НЕМОГА :D. Ами това е. Ако е нещо, чак толкова ще премахна мнението си :(

Редактирано от Rock4eto0o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че грешно ли е това дето съм го дал? Просто човека пита какво може да се сглоби за 1000лв и аз давам реална машина, която си работи и се представя добре на Full HD дисплей.

Мисля,че коментара ми е излишен! Спирам до тук, че само оспамихме темата на автора, за което се извинявам!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че грешно ли е това дето съм го дал? Просто човека пита какво може да се сглоби за 1000лв и аз давам реална машина, която си работи и се представя добре на Full HD дисплей. Само добавих, че кутията не е читава и ако може да се замени с по-добра. Не мисля, че съм дал чак толкова ужасен съвет. :ill6: Освен това не съм си измислял аз, защото и да исках НЕМОГА :D. Ами това е. Ако е нещо, чак толкова ще премахна мнението си :(

HD 7770 е минимума за Full HD игри ! За да предлагаш конфигурации трябва доста четене !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rock4,защото тоя Асус не си заслужава парите,а щом ще се дават над 300 лв за проц,то тогава-3470.Да не говорим,че не се знае захранването в кутията какво ще дойде,няма ли да е много жълто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rock4,защото тоя Асус не си заслужава парите,а щом ще се дават над 300 лв за проц,то тогава-3470.Да не говорим,че не се знае захранването в кутията какво ще дойде,няма ли да е много жълто.

За кое захранване с кутия става на въпрос ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кое захранване с кутия става на въпрос ? 

На Рокчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Рокчето.

Разбрах че на Рокчето ама кое захранване ще е много-жълто ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах че на Рокчето ама кое захранване ще е много-жълто ? 

Ако дойде кутията с него-Elite 500,аз го виждам-FSP 360W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.amazon.co.uk/Hanns-JC171D-LCD-Monitor-1280x1024/dp/B000KGJD70 това е монитора.  Мишка и клавиатура си имам и ще си ги ползвам , но се чудя дали двд-то също мога да ползвам за да не купувам ново .. ;3  П.С

Hard Drives
Hitachi HDS721616PLA380
Manufacturer Hitachi
Product Family Deskstar
Series Prefix Standard
Model Capacity For This Specific Drive 160GB
Heads 16
Cylinders 16383
SATA type SATA-II 3.0Gb/s
Device type Fixed
ATA Standard ATA/ATAPI-7
Serial Number PVB300Z2SZYB8F
LBA Size 48-bit LBA
Power On Count 4399 times
Power On Time 1088.1 days
Features S.M.A.R.T., APM, AAM, NCQ
Transfer Mode SATA II
Interface SATA
Capacity 153GB
Real size 164 695 473 664 bytes
RAID Type None
Редактирано от Йордан Желев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.amazon.co.uk/Hanns-JC171D-LCD-Monitor-1280x1024/dp/B000KGJD70 това е монитора.  Мишка и клавиатура си имам и ще си ги ползвам , но се чудя дали двд-то също мога да ползвам за да не купувам ново .. ;3  П.С

Hard Drives
Hitachi HDS721616PLA380
Manufacturer Hitachi
Product Family Deskstar
Series Prefix Standard
Model Capacity For This Specific Drive 160GB
Heads 16
Cylinders 16383
SATA type SATA-II 3.0Gb/s
Device type Fixed
ATA Standard ATA/ATAPI-7
Serial Number PVB300Z2SZYB8F
LBA Size 48-bit LBA
Power On Count 4399 times
Power On Time 1088.1 days
Features S.M.A.R.T., APM, AAM, NCQ
Transfer Mode SATA II
Interface SATA
Capacity 153GB
Real size 164 695 473 664 bytes
RAID Type None

Добре, значи на този етап може да ползвате HDD то стига да ви е достатъчно като капацитет, а записвачката със сата интерфейс ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, значи на този етап може да ползвате HDD то стига да ви е достатъчно като капацитет, а записвачката със сата интерфейс ли е?

HDD-to не ми стига памета и ще искам ново ... :3 също така как да разбера дали е със Сата записвачката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HDD-to не ми стига памета и ще искам ново ... :3 също така как да разбера дали е със Сата записвачката?

Еми проверете с Aida или Speccy или пък ако ви е отворена кутията вижте кабела, с който е вързана към дъното! Ако е широк, значи не е сата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми проверете с Aida или Speccy или пък ако ви е отворена кутията вижте кабела, с който е вързана към дъното! Ако е широк, значи не е сата!

Optical Drives
HL-DT-ST DVDRAM GSA-H12N
Media Type CD-ROM
Name HL-DT-ST DVDRAM GSA-H12N
Availability Running/Full Power
Capabilities Random Access, Supports Removable Media
Config Manager Error Code Device is working properly
Config Manager User Config FALSE
Drive F:
Media Loaded FALSE
SCSI Bus 0
SCSI Logical Unit 0
SCSI Port 0
SCSI Target Id 0
Status OK Това помага ли ? ;3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Optical Drives
HL-DT-ST DVDRAM GSA-H12N
Media Type CD-ROM
Name HL-DT-ST DVDRAM GSA-H12N
Availability Running/Full Power
Capabilities Random Access, Supports Removable Media
Config Manager Error Code Device is working properly
Config Manager User Config FALSE
Drive F:
Media Loaded FALSE
SCSI Bus 0
SCSI Logical Unit 0
SCSI Port 0
SCSI Target Id 0
Status OK Това помага ли ? ;3

Мисля, че става. Доколкото разбрах е LG! Но записвачката не е фатална, може да се вземе по всяко време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че става. Доколкото разбрах е LG! Но записвачката не е фатална, може да се вземе по всяко време!

А коя конфигурация е най-добра от предложените ? ;3 Не ги разбирам много и за това питам.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.