Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dadino

Pentium G2020 + Asrock B75M-DGS - вградена видео карта?

Препоръчан отговор

Искам да питам дали в този процесор има вградена графична карта :) Някъде прочетох, че, за да се активира картата трябва да имам дъно с чипсет - INTEL B75(каквото имам). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да питам дали в този процесор има вградена графична карта :) Някъде прочетох, че, за да се активира картата трябва да имам дъно с чипсет - INTEL B75(каквото имам). 

Да има! За активаране на вградената графична карта се изисква дъно с чипсет Intel H61/Η67/Z68/Β75/Η77/Ζ77

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какви игри може да подкара - CS - или може да стигне до FIFA 12 да кажем ?

П.С : Рамта ми е 4 ГБ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какви игри може да подкара - CS - или може да стигне до FIFA 12 да кажем ?

П.С : Рамта ми е 4 ГБ :)

Честно казано не съм пробвал! Принципно вградената карта в този процесор е доста слаба!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фифата не би трябвало да е проблем. Но щом ти е интересно сваляш и пробваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесорът (G2020) е слаб и вградената му карта също,но цената му е супер-100 лв.С по-добро вградено видео,който ще заспи на В75 е чак i3 3225(HD 4000),но за съжаление цената му е 240 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е лошо за по-леки игри или на по-ниски настройки и излиза на сметка да вземеш G2020 и втора ръка видео карта ATI 6670,5750,5770,7750,7770 на GDDR5 или аналог от Невидия,но за тях не съм запознат и не мога да кажа,ама и захранването да не е хептен жълто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще взема 6670 и захранване NJOY 450W Active, но засега с вграденото видео ще подкарам тва - онова :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси HD6770/6750 GDDR5.Захранването NJOY 450RGE не е лошо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.