Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте нашите ми взеха нов телефон NOKIA LUMIA 820 проблемът е,че нямам Adobe FlashPlayer  да гледам видео клипчета из разни уеб сайтове :( само в  YouTube , VBOX7 мога да гледам а пък аз искам и в други сайтове няма да казвам какви :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте нашите ми взеха нов телефон NOKIA LUMIA 820 проблемът е,че нямам Adobe FlashPlayer  да гледам видео клипчета из разни уеб сайтове :( само в  YouTube , VBOX7 мога да гледам а пък аз искам и в други сайтове няма да казвам какви :Д

Не се набутвай, че накрая сметката за телефона, ще набъбне яко от интернет трафик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пък аз искам и в други сайтове няма да казвам какви :Д

Хвани си приятелка :D
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е по Хвани си приятелка :D

Така е най добре, то дай обеснения, убеждавай, и накрая нищо,хм приятелка ти и казваш тай така и тя си мисли тоя е перзвник

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а бе треа ми тоя плауер не мога да слушам и музика без него :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, страшна греда с тая Лумия казвам ти.Windows phone e най-шиб@н@та ос за телефон (за сега и още дълго време...).Никакви свястни приложения няма, а за поддръжка и дума да не става.Не бях запознат в детайли, когато закупих моята 710-ка и два месеца си скубах косите и го продадох .Не искам да те отчайвам, но това е само началото....Ами просташкия,недоизмислен,недодялан и грозен Zune!?Боже, само от мисълта за WIN Phone ми се повдига :no-no:  :no-no:

Андроида си е друга бира! :wink12:  :bye1:

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, друга бира е - не те кара да мислиш, зарибява те и те прави поредната безмозъчна офца а и като те гледам и сега не си много по-запознат към автора: флаш няма, ориентирайте се към друга ОС (съответно телефон)-препоръчвам- за сметка на това има по-добрия хтмл 5

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, друга бира е - не те кара да мислиш, зарибява те и те прави поредната безмозъчна офца а и като те гледам и сега не си много по-запознат към автора: флаш няма, ориентирайте се към друга ОС (съответно телефон)-препоръчвам- за сметка на това има по-добрия хтмл 5

Мод, к,ъв ти е проблема бе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, той нЕма (голям)проблем. Не знам обаче човек с Андроид, да е станал баш на овца. Другите ОС са доста повече Next->Next->Next->Yes базирани. Даже OS X-са в повечето случаи и исталация не трябва. Андроида, поне може да се бърника на ниво код(естествено за сметка на юзера).

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тука признавам-това е което трябва да има всяка една (идеална) ос ееех, гудбай скъп симбиан (хихихихих)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, той нЕма (голям)проблем. Не знам обаче човек с Андроид, да е станал баш на овца. Другите ОС са доста повече Next->Next->Next->Yes базирани. Даже OS X-са в повечето случаи и исталация не трябва. Андроида, поне може да се бърника на ниво код(естествено за сметка на юзера).

какво да ти кажа, писал съм модули за линукс, ама не ми се играе с телефона, ползвам го като готова платформа и нямам време да го дълбая :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност някоя от най-новите платформи (iOS 6, Android 4.2, WP8) поддържа ли Flash?

Май че всички му биха шута. Има причина. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма телефон нов, който поддържа флаш . 

При нокиа 820 ( на питащия ) НЕ Е НУЖЕН зун - уиндоус 8 не ползва зун, телефоне се рапознава от пц-то като флашка

Колкото до бърникането, единствено и само ( от нокиите ) можеш да правиш каквото ти душа иске с 710 и първото поколение 800.

Ако ти трябва мазна, гладко движеща ОС, безпроблемна, не насичаща и циклеща , то това е wp8

Ако искаш шарении, игри и разбъркана ос , но те влече към това да бърникаш и през седмица да флашваш, то андроид е телефона.

Епъл са...... монополисти, това е , за което аз не ги обичам. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма телефон нов, който поддържа флаш . 

При нокиа 820 ( на питащия ) НЕ Е НУЖЕН зун - уиндоус 8 не ползва зун, телефоне се рапознава от пц-то като флашка

Колкото до бърникането, единствено и само ( от нокиите ) можеш да правиш каквото ти душа иске с 710 и първото поколение 800.

Ако ти трябва мазна, гладко движеща ОС, безпроблемна, не насичаща и циклеща , то това е wp8

Ако искаш шарении, игри и разбъркана ос , но те влече към това да бърникаш и през седмица да флашваш, то андроид е телефона.

Епъл са...... монополисти, това е , за което аз не ги обичам. 

Тотално прав си аз ползвам nokia lumia 625 и до сега не съм видял и грам лаг при 1000 пуснати приложеня изобщо не е зацепвал а и приложенята за wp8 стават все повече (аз ползвам wp8.1) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.