Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

лаптопа ми е DELL N5110 и искам да му взема такава подложка. Как мислите дали ще ми върши добра работа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Кажи какъв ти е бюджета? 2. По-добре си направи една профилактика на машината. 3. Няма да усетиш, кой знае каква разлика в температурите.              Поздрави

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти свали темпаратурата с 4-5 градуса, което не е кой знае какво, но пак е нещо! По-добре с нея отколкото без!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че 4-5 градуса е приемливо. Подложката ми трябва и за да слагам лаптопа по леглото и т.н. за да не се пълни толкова много с прах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че 4-5 градуса е приемливо. Подложката ми трябва и за да слагам лаптопа по леглото и т.н. за да не се пълни толкова много с прах.

A какво мислиш прави вентилатора вкарва пречистен въздух може би ? Файда от подложка има ако чистиш редовно лаптопа. Иначе ефекта е обратен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A какво мислиш прави вентилатора вкарва пречистен въздух може би ? Файда от подложка има ако чистиш редовно лаптопа. Иначе ефекта е обратен.

Това го знам. Питах какво мислят хората за въпросната подложка, не как се използва.  :)

Редактирано от gotohell (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го знам. Питах какво мислят хората за въпросната подложка, не как се използва.  :)

Хората мислят, че няма ефект от тези подложки. Най-много 3-4 градуса да свали от температурата, но нищо повече !

Хайде успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На теб ти трябва това :)

Масичка за лаптоп за легло - портативна

Лежиш си , цъкаш си и плюскаш в леглото :D

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз моята я захвърлих в ъгъла преди доста време вече... А какво мислят хората: Охлаждащи подложки за лаптоп <- има си анкета и достатъчно коментари. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено бих взел тази подложка за това , че вдига лаптопа под ъгъл и ми се струва ще се го прави по удобен за работа.... За градусите няма да коментирам колегите ти отговориха че ефекта е минимален ... да не кажа нищожен...  Успех  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На теб ти трябва това :)

Масичка за лаптоп за легло - портативна

Лежиш си , цъкаш си и плюскаш в леглото :D

Чак такава масичка не ми трябва. НЕ стоя с лаптопа в леглото, просто понякога ми се случва да си пусна филм като лягам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чак такава масичка не ми трябва. НЕ стоя с лаптопа в леглото, просто понякога ми се случва да си пусна филм като лягам...

Подложката освен че ще свали няколко градуса, ще помогне и на лаптопа когато е на веки повърхности. Но има и един минус, на който трябва да се обърне внимание - със подложката лаптопа се задръства доста бързо с прахоляк  затова ще се налага почисвтане на 4,5 месеца или когато усетиш че вече се е задръстил

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към автора-4,5-6 градуса по-малко са си по-добре от нищо.Моята долу-горе толкова ми смъква,стига и до 7!Това,че ,,набива,,прахоляк си зависи от това как се поддържа (самата подложка,мястото където стои тя и лаптопа и т.н.т)С две думи - въпрос на хигиена.Иначе самата подложка е много добра.Гледал съм я ,когато ,,разучавах,,и си купувах моята.Има 3 степени за повдигане,голям безшумен вентилатор на който има възможност да му се регулират оборотите ,а и ще имаш един свободен (допълнителен)USB хъб.Отпред има и 2 ,,ушета..за предпазване на лаптопа от евентуално преплъзване ако избереш да е много наклонена.Казвам ти това,ако не си я виждал ,,на живо,,да знаеш.Аз взех друга в крайна сметка,защото предпочетох да е алуминиева,но тази за цената си е много добра.Дано съм ти бил полезен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

занеси лаптопа да му почистят охлаждането и си купи пасивна подложка - без вентилатори... със вентилаторите ускоряваш задръстването - 5 градуса надолу ама за 2 месеца, след това 10-20-30 нагоре със или без подложката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти се ръчка на 3 месеца да почистваш охлаждането си купи, няма да съжаляваш. Смъква градусите с 3-4, но ако има степени самата подложка и включиш на турбо, достига до 8-9, което си доста добре.

Инъче, ако я ползваш само понякога в леглото, си копуваш едно подносче, правоъгълно пластмасово за 2лв и си джиткаш :D

Един приятел даже си поставя подносчето в хладилника 20мин преди да го ползва и после даже го натоварва в леглото, дори смъква температурата с 2-3 градуса. :D

Друго като съвет немога да ти предложа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъщеря ми дори го слага на кора от яйца - поради липса на друго Публикувано изображение

Не , м/у другото масичката за легло е добра идея , но някой тук във форума май си купи и каза че била голям боклук-паянтова :D

Аз го държа до леглото на едно шкафче и ми се изкривява врата  :) така де и аз обичам да се излегвам , отпред телевизора , от страни лаптопа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Против на всички правила, обаче, моя кютук с AMD Turion вече 4 години се ползва само и единствено в леглото. Ама не ми дреме къде го слагам! Лягам си, завивам се, пускам си филм/сериал и го слагам на завивките около мен. През 10-тина минути се въртя и го местя. Батерията му сдаде багажа преди година и вече е нон стоп в контакта. Отделно не го изключвам. Само като пътувам за вилата стои изключен, това са колко, 40 минути в посока... Windows (от мързел) не е преинсталиран от 2 години и половина... Даже не го и чистя толкова редовно, я има 1 път в година, я не... Не помня кога за последно го отварях, ама мисля, че беше покрай великденските празници миналата година... Е не се предава гадината му и те това е!!! Хем е HP... HP Compaq 615... МНОГО ГОЛЯМА ЗАБЕЛЕЖКА: - СИЛНО не препоръчвам това на когото и да е и го правя с ясното съзнание, че изтезавам машината и имам някакъв късмет, да не е предала Богу дух до сега, но това определено е противопоказно и унищожително!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам защо го мъчиш - застрахован е ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам защо го мъчиш - застрахован е ;)

Не, той не е :) Ако беше, до сега за тези 4 години, все щеше да "падне" или да го залея "случайно" и да го обновя с нещо по-ново :)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

За рождения си ден през лятото на 2009г. си купих Acer Aspire 5536G.

Ползвам си го нон стоп от тогава, заливан е със сок, изтърван е и в прашна среда е работил.

Никога не е отварян за почистване, не е продухван, не е "изсмукван" с прахосмукачка, забърсвам го с мокра кърпичка от време навреме и това е  :P

Проблем с температурите нямам стига макс до към 85градуса.

Днес попаднах на добра оферта и реших да му купя още малко рам и да станат 4gb че сега е с 3.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1045109_10200185212413342_1051186067_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/970049_10200185212213337_2135411144_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би ще си взема подложката, но ще пускам вентилатора в зависимост от това къде съм я поставил (в леглото едва ли ще се пуска вентилатора).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би ще си взема подложката, но ще пускам вентилатора в зависимост от това къде съм я поставил (в леглото едва ли ще се пуска вентилатора).

То там е най-важно... Но от личен опит - тия подложки не правят нищо особено, моята даже не знам вече къде е, забутах я някъде... А дадох към 60 и няколко лева за нея. Още ме яд. Не си заслужава... Ама като толкова искаш - давай си парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.