Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Разликата в цената е огромна .Как мислите с суич на 2 GTX760 и клок  срещу TITAN коя ще има по добра производителност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще са горе-долу на едно ниво, но двете GTX760 ще харчат повече ток и ще произвеждат повече топлина. Лично бих препоръчал една ASUS GTX780-3GD5  на цената на 2x760 която в игрите се доближава до TITAN-а. Ето няколко бенча:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Тодор. (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за служебно ползване ли ще бъдат, че тока е безплатен или сте се вързали към трансформатора по 2 рия начин? ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 x GB GTX760 GV-N760OC-2GD

Обща стойност - 1 217.89 лв. с ДДС

1 x GB GV-N780D5-3GD-B

Обща стойност - 1 243.79 лв. с ДДС

Главоболията когато почне да прегрява конфигурацията безплатни ли са? Но сега сериозно. Голяма част от игрите не са оптимизирани за SLI. Освен това във втория вариант имаш една от най-добрите карти в момента, към която в бъдеще може да се добави още 1 ако ти се стори, че става слаба. Тока може и да е безплатен, но по-голяма консумация изисква по-добро захранване. Ако купувах конфигурация за себе си бих избрал варианта с една видео карта, но все пак ти си решаваш.

Редактирано от Тодор. (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали се беше спрял на GTX 780?Ще ти върши чудесна работа,а си и струва парите,стига човек да разполага с достатъчен бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.