Премини към съдържанието
NEO76

Nokia Asha 302- проблем с интернет браузъра

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам следния проблем:

От телефона преди да влезна в интернет,ми се появи покана за актуализацията на версията на интернет браузъра.Дадох ОК но след актуализацията на новата версия,се оказа,че новата версия е несъвместима с телефона и не може да стартира приложението.Помогнете ми моля!Как да върна старата версия за да мога да си ползвам интернета на телефона си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам следния проблем:

От телефона преди да влезна в интернет,ми се появи покана за актуализацията на версията на интернет браузъра.Дадох ОК но след актуализацията на новата версия,се оказа,че новата версия е несъвместима с телефона и не може да стартира приложението.Помогнете ми моля!Как да върна старата версия за да мога да си ползвам интернета на телефона си?

Така и никой не можа да даде някакъв съвет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да възстановиш пълни фабрични настройки,но без СИМ картата и картата-памет.За да няма последващи разочарования от загубата на контакти,снимки,музика и прочие,и прочие......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да възстановиш пълни фабрични настройки,но без СИМ картата и картата-памет.За да няма последващи разочарования от загубата на контакти,снимки,музика и прочие,и прочие......

Върнах пълните заводски настройки,направих актуализация на софтуера на телефона,но никакъв успех,май без сервиз няма да мине...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам следния проблем:

Качи си отделен браузър. Нещо като OperaMini върши перфектна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качи си отделен браузър. Нещо като OperaMini върши перфектна работа.

Така и направих,като не намерих друг изход,но сега проблема е,че с операта не мога да ползвам wi fi а само gprs,въпреки настройките които зададох,незнам защо но е факт.Сервиза му е майката няма изход!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и направих,като не намерих друг изход,но сега проблема е,че с операта не мога да ползвам wi fi а само gprs,въпреки настройките които зададох,незнам защо но е факт.Сервиза му е майката няма изход!

Hard Reset - Въвеждаш - *#7370#   и набираш. Ще те пита за код за защита, ако не си го променил фабричния е 12345

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hard Reset - Въвеждаш - *#7370#   и набираш. Ще те пита за код за защита, ако не си го променил фабричния е 12345

Не помогна и това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Лина Георгиева
      Здравейте!  ^_^
      Преди няколко месеца се нанесох в София. С преносим 4G модем от Vivacom на ограничен брой GB-ти на бърза скорост съм, които обаче много бързо ми свършват (в рамките на 2 седмици). Затова търся компромисен вариант с домашен интернет, който да делим с моята съквартирантка. 
      Ще е чудесно, ако е:
      1. С приблизително еднаква скорост на Upload и Download около 100mbitps
      2. Цена около 15-20 (25лв. макс)
      3. Без договор 
      4. По възможност, с включен рутер (безплатно, под наем или с еднократно заплащане)
      Много бях харесала офертата на Булсатком, но се оказа, че нямали покритие в Студентски град. Чувам и противоречиви мнения за Оптиком. Металан вече за съжаление няма (собственост е на Мтел?). А Близу сякаш не е оферта. С мобилни оператори не ми се обвързва повече сякаш. 
      Вие от кои доставчици сте доволни? Моля, препоръчайте ми! 
    • от iconi95
      Здравейте!
      До този момент ползвам услугите на варненският интернет доставчик TCV, ако това има значение, но напоследък имам едни spike-ове, които не се забелязват по време на браузинг, а по-скоро по време на геймнинга. Тези падения се оправят временно при рестарт на рутера, а от скоро вече и от това не се оправя. Направих и ъпдейт на фърмуера на рутера, белким нещо се промени - нищо. Хммм.., а защо не свържа направо ЛАН кабела към компютъра, лишавайки се от функциите на рутера? Устройва ме, така и направих. Свързах кабела,  (забравих да вметна, че до сега съм използвал интернетът безжично) влязох в IPv4 настройките, за да въведа предоставените ми от доставчика данни, а именно IP адрес, net mask, gateway и DNS и .. нищо - изписва ми неидентифицирана мрежа. Моля, помагайте!
    • от Mastan Myumyunov
      Имам един проблем с компютъра ми ! Като е студено в стаята интернета почти не се заежда като запаля печката почва бързо да зарежда. Как се оправя това?          
    • от edokredo
      Добър ден имам нов комп и преди малко инсталирах уиндоус 7 ултимейт , а на флашка си свалих интернет драйвъри ,но като се пусне инсталацията ми показва ето това....Моля за помощ

• от WhiteTooth
      Здравейте!
      От два-три дни насам имам доста странен проблем, който е следният.
      Тъй като играя League Of Legends и ниският Ping ми е много важен, лесно мога да забележа като се вдигне и започва да ми лагва самата играя, виждам всичко с 2-3 секунди делей.
      Проверих си бързината от speedtest и там ми показва че имам около 100 ping 30-50 download speed 50-60 upload speed, като Аз съм на 100Mbs интернет и обикновено нещата са 9-12 ping 90-96 download speed 90-98 upload speed.
      Свързах се с доставчика си и Те ми казаха че ще изпратят екип за да проверят какъв е проблема, момчетата дойдоха и ми казаха че проблема ми идва от рутера, като след като си заминаха Аз изключих рутера, взех кабела за интернет и направо го включих в компютъра, обадих се на поддръжката за да ми активира МАК адреса и по този начин си пуснах интернет без да съм с рутера.
      Та въпросът ми е следният, интернета не ми спира, просто имам прекалено много Ping и от там идва голям лаг в каквото и да било, обадих им се отново и ми казаха че ще пратят отново екип за да видят за какво става въпрос, дали не е от тяхна кутия която ми изпраща интернет сигнал.
      Има ли вероятност LAN картата да ми е изгоряла?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.