Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам една машинка на която и сложихме windows 7  и сега не иска да ми намери слушалките... В настройките има само колонки, а слушалките не ги дава дори и като disabled, изобщо ги няма ...Преинсталирах драйвъра, но нямаше ефект ... Пробвах и предния и задния жак, не работи на нито един от двата ... Колонките на компа работят ... Някакви идеи ? Драйвъра е Realtek AC'97 Audio ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А случайно тези слушалки да са тествани дали работят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да работят със сигурност. преди малко слушах на телефона с тях :) ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включете ги на мястото на тонколоните и споделете резултата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включете ги на мястото на тонколоните и споделете резултата?

колонката е вградена ...Самия windows не отчита че има включени слушалки  ...дори няма опция да има слушалки ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точен модел на 'марковата' машина с вградената колона и точен модел на слушалките...

Ако може и снимка на панела с настройките за входовете и изходите на звуковата карта realteck...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Точен модел на 'марковата' машина с вградената колона и точен модел на слушалките...

Ако може и снимка на панела с настройките за входовете и изходите на звуковата карта realteck...

post-282182-0-37373100-1372854408_thumb.

това са настройките, а за машинката знам че е ibm post-282182-0-27412700-1372854487_thumb. ,но за картата за съжаление в момента не мога да проверя ... слушалките са Sony  mdr-v150

Не съм сигурен че съм снимал точно това което Ви трябва, ако искате снимка на другинастройки кажете къде да ги намеря....

Редактирано от Spider_inside (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://i.data.bg/07/09/24/572443_orig.jpg - това искам да снимаш. намира се в контрол панел - реалтек аудио менаджер (или нещо подобно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://i.data.bg/07/09/24/572443_orig.jpg - това искам да снимаш. намира се в контрол панел - реалтек аудио менаджер (или нещо подобно).

нямам такъв

post-282182-0-41479500-1372856240_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете точния модел на ibm-а - няма как да го отгатнем. Къде го пише - на страницата на ibm има упътвания за тази цел. Според мене не сте инсталирали драйвер за звуковата карта (защото се е инсталирал по-подразбиране), но ще се наложи да инсталирате, защото марковите машини ползват специфични драйвери...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.