Премини към съдържанието
dunia53

свързване на LG KU990 към компютър

Препоръчан отговор

Здравейте приятели.Подариха ми телефон LG KU990 без диск обаче за драйвер и софтеур на телефона.Помъчих се да смъкна от Интернет,но при инсталация после нищо не може да се свърже с телефон и USB кабел за да мога да извадя снимките от телефона в компютъра.Моля да ми помогнете какво трябва да направя,и какво трябва да инсталирам.Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каква ОС си? Когато закачиш телефона към компютъра, отчита ли ти го като хардуер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прехвърлете снимките на картата, микро SD е, извадете я и използвайте четец за карти, ако имате...

Възможно е порта (usb) на телефона да не работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влезте в Settings на телефона, подменю Connectivity, изберете USB connection type и посочвате Media sync. Така, телефонът ви ще бъде разпознат като външен носител и ще имате достъп до паметта му (снимки, музика и т.н.).

Ако използвате Windows 7 и искате само и единствено да обменята файлове м/у устройството и компютъра, не ви е нужен допълнителен софтуер. В по-горния режим (Media sync), уиндоуса си намира сам и инсталира драйвъра/и.

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.