Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

PetarSt

Проблем с Sandboxie

Препоръчан отговор

Имам проблем с Sandboxie. След като мина 30 дневният срок, тя (както си му е редът) започна да стартира след 5 секундно изчакване. Това не е проблем, тъй като си я ползвам на домашния РС, но от днес вече въобще не отваря браузъра. Деинсталирах програмата със CCleaner, инсталирах наново но ефектът е същият. Браузър не се стартира в пясъчника. Някакви идеи защо това а така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако програмата е платена ще трябва да си я закупиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако пачнеш/кракнеш програмата, тя си става разграден двор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако пачнеш/кракнеш програмата, тя си става разграден двор...

Не искам да я краквам. Навсякъде се твърди че е безплатна за домашно ползване, но това явно не е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да я краквам. Навсякъде се твърди че е безплатна за домашно ползване, но това явно не е така.

Деинсталирах програмата със CCleaner

Ползвай боклуци като CCleaner, а след това се чуди защо.

Пясъчника е безплатен, всичко друго е по твоя вина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай боклуци като CCleaner, а след това се чуди защо.

Пясъчника е безплатен, всичко друго е по твоя вина.

Ти май не четеш. Програмата спря. Едва след това я деинсталирах с CCleaner. Не е в него проблема. Съмнявам се че след определен период от време "пясъчникът" не позволява да се използва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти май не четеш. Програмата спря. Едва след това я деинсталирах с CCleaner. Не е в него проблема. Съмнявам се че след определен период от време "пясъчникът" не позволява да се използва. 

Продължавай да се съмняваш, защото не ти изнася истината.

Вината е в теб, всичко друго са необосновани предположения.

Ползвам я от две години, не ми е спряла, защото е БЕЗПЛАТНА.

Продължавай да ползваш боклука CCleaner, след това се оплаквай, че някой те излъгал, че е безплатно, а то не било.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължавай да ползваш боклука CCleaner, след това се оплаквай, че някой те излъгал, че е безплатно, а то не било.

Абе тя не работеше от преди това. Как да ти го обясня?

Не съм толкова "бос" за колкото ме представяш. Дай друг отговор на въпросът ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви отговори очакваш, ти деинсталираш със CCleaner.

Какво значи, че не отваря браузър, можеш да го отвориш сам, не е нужно пясъчника сам да го прави.

Можеш и да инсталираш браузър в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Позволява

A. Sandboxie is shareware software. The free version is missing a few features which are available in the paid version. After 30 days of use, the free version displays reminders to upgrade to the paid version, but remains functional.

http://www.sandboxie.com/index.php?FAQ_Licensing

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позволява

http://www.sandboxie.com/index.php?FAQ_Licensing

Това го знам. Пробвах всякакви варианти, накрая възстанових системата към по - ранен момент и нещата се оправиха, засега. Дано занапред да нямам проблеми, тъй като тя ми спестява доста главоболия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.