Премини към съдържанието
jujolina

Проблем с Contact List-a на ICQ

Препоръчан отговор

Здравейте! :)

От известно време имам проблем с ICQ. Случва се като го стартирам и като ми излезе списъка с контактите, той да е празен. Изписва ми, че трябва натисна бутона "Add", за да добавя някой. А като се опитам да добавя някой, който по принцип ми е в контакт-листа, ми дава, че ми е изчерпан лимита за брой контакти.

Проблема изчезва след като преинсталирам или просто стартирам отново, но не всеки път става веднага.

Да имате някакви идеи каква може да е причината?

Благодаря предварително за отговорите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам от къде е този проблем ,но има една чудесна алтернатива на ICQ-то-казва се qip и е много по-добра и лека.изтегли я ,няма да съжаляваш :down:http://www.qip.ru/downloads.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля че проблема идва точно от някоя алтернатива на ICQ. Е... ще си остана с мислите докато не кажат какво точно ползват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва с списъка с контактите ту да ти изчезва и да се появява е от icq сьрварите ,по принцип се оправя след ден-два демек проблема не е в твоя телевизор ! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък си мисля че проблема идва точно от някоя алтернатива на ICQ. Е... ще си остана с мислите докато не кажат какво точно ползват.
Ползвам ICQ 5.

Тва с списъка с контактите ту да ти изчезва и да се появява е от icq сьрварите ,по принцип се оправя след ден-два демек проблема не е в твоя телевизор !

И аз така си мисля, че проблема не е в моя телевизор. Но както писах се случва като стартирам или преинсталирам, всичко да си е ок.

Един приятел ми каза да си почиствам редовно регистрите (аз нямах до скоро такава програмка) и проблема изчезваше. Но сега пак се появи, въпреки че бях направила всичко, което трябваше.

Благодаря ви за мненията. Сега си инсталирах това, което Kirk ми предложи, харесва ми и ще си я оставя за сега :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От седмица и нещо все оплаквания от ICQ чета. И то не от специално едни клиенти (QIP, Miranda и т.н.), ами от всички. Явно наистина Mirablis правят някакви шашми по сървърите си и от време на време отичат разни потребители.

Имайте търпение, надявам се, че ще си оправят проблемите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от вчера и аз имам проблем-чакам по цял час да се конектне и веднага пада пак.и пак не ми приема паролата и трябваше да си взема нов номер.за трети път ми се случва с qip.. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи забелязах проблем и със сървърите в мIRC

Редактирано от desert_rose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм имал такива проблеми а и дъщеря ми не се е оплаквала от IRC, така че причината може да е в системата ви или при доставчика !

seal-luck.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не съм имал такива проблеми а и дъщеря ми не се е оплаквала от IRC, така че причината може да е в системата ви или при доставчика !

<{POST_SNAPBACK}>

Не е... Mirablis си правят промени по сървърите.

Не афектира всички, защото явно човъркат сървър по сървър.

За проблеми се оплакаха хора с почти всички клиенти, от различни доставчици

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.