Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

husein1997

Проблем със Windows

Препоръчан отговор

Здравейте. От вчера си играя да инсталирам HP Pavilion 15-B105EU. Лаптопа няма място за диск инсталирах го със USB инсталира се и като инсталирах драйверите се рестартира и като се включи ми пише The file is possibly corrupt. The file header checksum does not match the computed checksum.  Моля помогнете какво да правя. Благодаря Предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като начало - кажи за кой файл става дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като начало - кажи за кой файл става дума.

Ми не знам за кой файл става дума. Просто като пусна лаптопа  и това ми излиза. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каква програма си правил Bootable USB флашката. Кога и с какво си инсталирал драйверите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bootable правих със тази програма  Windows7-USB-DVD-tool ,а драйверите ги изтеглих от официалния сайт на HP качих ги на флаш памет и инсталирах само 1 лаптопа се рестартна и после като го пуснах лаптопа ми искаше net framework v4.0.3019 свалих го и като се инсталираше спря лаптопа и като го пуснах ми пише The file is possibly corrupt. The file header checksum does not match the computed checksum.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bootable правих със тази програма  Windows7-USB-DVD-tool ,а драйверите ги изтеглих от официалния сайт на HP качих ги на флаш памет и инсталирах само 1 лаптопа се рестартна и после като го пуснах лаптопа ми искаше net framework v4.0.3019 свалих го и като се инсталираше спря лаптопа и като го пуснах ми пише The file is possibly corrupt. The file header checksum does not match the computed checksum.

Може ли поне да влезеш в Safe Mode?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли поне да влезеш в Safe Mode?

Ми незнам как се влиза няма нищо. Един черен екран на който пише The file is possibly corrupt. The file header checksum does not match the computed checksum.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми незнам как се влиза няма нищо. Един черен екран на който пише The file is possibly corrupt. The file header checksum does not match the computed checksum.

Рестартирай лаптопа и като натискаш F5 трябва да ти даде да избираш няколко опции. Избери:" Last good known working configuration." Ако и така не стане ще трябва да направиш Repair на Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирай лаптопа и като натискаш F5 трябва да ти даде да избираш няколко опции. Избери:" Last good known working configuration." Ако и така не стане ще трябва да направиш Repair на Windows.

Не нищо не става като натискам F5. Ако може да ми кажете как да направя този Repair на Windows. Припомням ,че лаптопа няма място за CD/DVD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не нищо не става като натискам F5. Ако може да ми кажете как да направя този Repair на Windows. Припомням ,че лаптопа няма място за CD/DVD

Или F5 или F8, не може нищо да не става. Виж този линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Repair се прави, когато е вкарана буут флашката, и след като зареди те пита дали да инсталираш или поправиш вече инсталираната операционна система. Мен ми мирише на лош торент на който си попаднал. Опитай с друг уиндоус, но преди това форматирай флашката след, което я запиши с програмата на Уиндоус за буутабъл флаш. Тогава смятам проблема ти за решен. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Repair се прави, когато е вкарана буут флашката, и след като зареди те пита дали да инсталираш или поправиш вече инсталираната операционна система. Мен ми мирише на лош торент на който си попаднал. Опитай с друг уиндоус, но преди това форматирай флашката след, което я запиши с програмата на Уиндоус за буутабъл флаш. Тогава смятам проблема ти за решен. Поздрави.

Не иска да ми отваря въобще windows а 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интернет се споменава и за възможна грешка в рам паметта. Имате ли идея колко плочки имате, дали можете да махнете едната, после другата ако са две?

Не иска да ми отваря въобще windows а 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интернет се споменава и за възможна грешка в рам паметта. Имате ли идея колко плочки имате, дали можете да махнете едната, после другата ако са две?

Ми в този случай какво правя аз ??? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми в този случай какво правя аз ??? 

Със сигурност неща, които не разбираш, колега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.