Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си взема 1 контролер като за ексбокс 360 но за компютър. Цената да не превишава 70-75 лева. Мерси предватително.

Извинете за грешния раздел :( 

Редактирано от slenderr (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да си взема 1 контролер като за ексбокс 360 но за компютър. Цената да не превишава 70-75 лева. Мерси предватително.

Извинете за грешния раздел :( 

А защо не докладвате темата за местене? И ако търсите нещо втора ръка има отделен сайт за обяви

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам ново :clap:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Здравейте съфорумци (някой беше казал че не сме колеги ) Както сте разбрали от заглавието на темата ми трябват тези три неща.

Зарядното засега ми е най-важно, защото често оставам в камиона събота и неделя и при минимална консумация на лаптопа с четене на книги и намалена яркост до минимум, най-много след 7-8 часа съм без батерия. Прегледах една по стара тема и се препоръчва като добро захранване модела на FORTRON FSP-CAR120 Ще се ползва  в камион в 90% от случаите, така че е задължително да има 24v входящо напрежение (видях че макс 32 е това, което е добре). Обмислял съм вариант за инвертор, но така или иначе засега няма да ползвам този инвертор за нищо друго освен лаптопа. A са по-тежки, доста по-шумни както забелязах от един такъв, който при гледане на филми си работеше добре, но при игра със видео от процесора (hd4000) заглушаваше играта! + това един колега ми каза, че тези инвертори събарят по-бързо акумулаторите. Не знам прав ли е или не, но който разбира нека каже дали е вярно това. Наистина ли инвертора взима повече ток от акумулаторите?

Слушалки си харесах по коментарите едни, но нещо не мога да ги намеря някъде в наличност. Става въпрос за Superlux HD330
      Ако се намерят в наличност веднага бих ги взел. Може ли да предложите и др. модели с таван 100-120лв. , като не е задължително да се гони горната граница, защото цената на тези hd330 беше около 55лв. Ще се ползват за филми, игри (WOT,GTA4,NFS,GRID и доста тип Tower Defense) и музика - всякаква, включително и класическа от време на време, но не съм чак такъв аудиофил. Микрофон на слушалките по-скоро ще е минус за мен. Видях че има 3 типа отворени, полуотворени и затворени и честно казано не знам кой тип е по-добре. Затворения тип слушалки изолират външния шум напълно, така ли? Ако е така то тогава затворен тип или полузатворени/отворени.

Геймпад... Тук вече нямам идея. Отворен съм от към предложения, но пак горна граница е максимум 100-120лв. Като почти задължително е да е безжичен и да има съвместимост разбира се с всички игри, за да не пускам после теми защо не мога да подкарам еди коя си игра с него. Не ми се иска да взема нещо за 15-20 лв и след един месец да си блъскам главата с него. Играл съм преди често на PS и PS3, така че са ми познати моделите с подобна форма и разположение на бутоните. Ето този джойстик на Thrustmaster F1 ми грабна окото като визия и цена ( в други сайтове го видях с 20 лв отгоре, някой пазарувал ли е от вас от take.bg?) И се сетих за  един въпрос преди да пусна темата. Има ли начин след време ако реша да се спра малко на едно място и пак си направя читав настолен комп, да се ползва там геймпада? Предполагам че има, но колко ще струва тази добавка?

Ще се ползват устройствата на лаптопа от подписа ми. Операционната система е Win 7 Ultimate/64bit

Уж съм споменал всичко, като бюджет, примерни модели и къде ще се ползват устройствата. Ако съм пропуснал нещо - питайте.
    • от Stoqn1
      Здравейте, купих си днес ето този геймпад http://plesio.bg/geympadove-c-69977356/gamepad-pc-wd-pc-p-288483.html и най-първо го изпробвах на играта Orcs Must Die - всичко работеше добре, след това го изпробвах на Skyrim, там не получих никакъв резултат от него затова реших че ми липсва някаква програма или нещо подобно, порових се в интернет и изпробвах няколко програми - а именно Xpadder, Pinnacle Game Profile и Motionjoy, нищо не проработи, а и още по лошо, сега която и игра да пробвам да играя с него, тя не разпознава аналоговите стикове, има копче на контролера което включва и изключва тези стикове но единственото което прави когато го натисна е това , всички бутони да спрат да работят, и (поне в Orcs Must Die) героят ми да подскача на едно място ако мърдам стиковете напред назад много бързо. Ако няакой има идея как да се оправяа с това, моля да сподели. Благодаря предварително!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.