Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой ще ми каже ми как да настроя TOSHIBA Virtual Sound на лаптопа си след като съм включил колонки с усилвател към него? Виждам че има разни опции и при всяка звука е различен... Ще се радвам ако някой ми сподели как да го настроя така че да използвам максимално мощността на звука. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на лаптопа? Версия и модификация на операционната система? марка и модел на колонките? Някаква информация??????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

. Ще се радвам ако някой ми сподели как да го настроя така че да използвам максимално мощността на звука. Благодаря :)

Ами волумето на мах :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами волумето на мах :)

АХАХАХХАХАХАХХА Да, може би, това е най-добрият съвет. Да, приемам го :D :D :D Волумето на МАХ, да, чете се мах. Като МАХам си главата и арееее, купона на язовира!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Това мога да кача ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти на тази картинка нещо виждаш ли ѝ? Да имаш гадателски способности да разчетеш написаното? ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко и виждам, ЩО? Заяждането е излишно ... Ако искаш да споделиш мнение, свали и си я уголеми или просто подмини. Не се прави на интересен. Лека вечер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.