Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sashoo_

RunDll грешка при отваряне usb flash

Препоръчан отговор

Добър вечер! Имам флашка 8 gb  с книги и важни документи. Днес през деня аха да я отворя и ми даде rundll грешка. Преинсталирах windows, като по време на инсталацията форматирах хардовете. След инсталацията първата ми работа беше да пробвам флашката и ми даде същия проблем. Писах в един сайт, в който екип отговаря на въпроси. Те ми дадоха програма, която я сваляш for free  , но  след сканирането иска плащане, за да ти фиксира проблема. Но все пак го откри (Virus removable tool на  Stronghold security team, нещо такова). Теглих от замундата dll.fixer.  Тя пък не открива нищо. Да Ви кажа, че от няколко дни я отваря като ми отваря папка, в която има пряк път за флашката, както ще видите на картинката. Значи чете флашката, показва я като икона -  200 мб свободни от еди колко си, всичко точно, но не може да се отвори. Все си вярвам, че такива работи се оправят и ще си спася документите. Благодаря Ви предварително!

post-337979-0-38008400-1372885039_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този пряк път, ме карат да си мисля ,че е заразена.Може да си пуснете тема тук------------> Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преместих я. може да я триете от тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.