Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам как става монтиране на един  усилвател в кулата.Някои ако знае как става моля  да коментира и ако може подобни  клипове ще сам ви много благодарен.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам как става монтиране на един  усилвател в кулата.Някои ако знае как става моля  да коментира и ако може подобни  клипове ще сам ви много благодарен.

Благодаря предварително.

Коя кула, тази в Пиза или някоя друга?

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам става на въпрос за кола. Зависи от марката на усилвателя и модела на колата. Ако не знаеш и нямаш никаква представа отиваш на специалист да ти го направи иначе рискуваш да изгориш нещо.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря предварително.

В интернет, е пълно с клипове зависи дали, сам ще можете да се справите?!? Това не е лесно, аз преди месец се опитах да се правя на "майстор" , и без да искам съм направил нещо и сега климатика, ми не работи защото се правих на "разбирач" ... Моя съвет е, ако не знаете как по-добре дайте на по-опитен от вас, да свърши работата. Успех

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.