Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stenli1720

Мнение относно UI дизайн на сайт

Препоръчан отговор

Здравейте, аз съм нов в занаята и тепърва още уча продуктите на Аdobe :)! Но бих се радвал ако споделите своето мнение относно дизайна на този сайт delov.org . С нетърпение ще очаквам вашите отзиви....Това е първия ми дизайн... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кич! Абсолютен кич и никакъв повод за гордост.

Набери ключова дума дебил в някоя интернет търсачка. Превключи на снимки. Вгледай се в лицата на хората, които са резултат на търсенето. Само такива биха приели замисъла на това своеобразно психо-цветово съчетание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм нов в занаята и тепърва още уча продуктите на Аdobe :)! Но бих се радвал ако споделите своето мнение относно дизайна на този сайт delov.org . С нетърпение ще очаквам вашите отзиви....Това е първия ми дизайн... :)

Лошо, много лошо. Фона около главния текст е толкова контрастен и набиващ се на очи. Освен това в дъното черен текст на сив фон, не се чете. Ако искате да бъдете приет сериозно и вие бъдете сериозен, какво е това малоумно представяне? Горе текста под главата (в овала) отново е в близки цветове и трудно се чете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменянето на езика направо избива рибата.

Но виж сега, приеми критиките като насоки как да задобрееш повече. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кадър на Телерик, не знам дали си между най-добрите при тях, но имаш желание, остава и да се научиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен изброените по-горе, каква е идеята раздел 'Спорт' да е на кирилица, останалите (Music,Movies) на латиница? :huh:

Личи си, че има още много работа, според мен досат избърза с презентацията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фонът отвлича вниманието някак, първо него забелязах. "Логото" се губи. Иначе идеята с пирончетата е готина - стените се много популярни. :D Ако можеш и искаш "вържи" я с логото на сайта. Харесва ми лентата за избор. Портофолиото е горе - долу добре, но понеже в страницата "За мен" има само една твоя замазана снимка, не разбрах какви услуги предлагаш. Като видях сайта на болницата най - отгоре и реших, че си лекар. После се усетих, че няма особен смисъл.

Този, този и този сайт са добре на пръв поглед. Като в последния на флаша си личи, че си ползвал малки изображения. Хубаво е маркирането в ценоразписа. П. с. Аз нямам опит в сферата, но изказвам мнение като потребител, който има опит с програмирането и графичните програми. :) Правила съм и дизайни, но за училищни цели. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм собственика на този блог, който така умело плюете тук.....Така този блог първо дизайна е правен от този stenli1729, който е наистина аматьор, а аз съм писъл кодът. Както виждате блогът е изоставен отдавна(за това е и в такова състояние),  а и честно казано нямах намерение да го ползвам просто реших да го направя за да може стенли1729 да изпробва уменията си в/у него. Та критиките и негативните мнения по дизайна са абсолютно правилни и го знам, както казах блогът не се ползва. Просто един човек реши да вкара творчество и умения(които наистина все още няма), а аз му позволих.

Ако обаче държите да видите кой съм аз е да портфолиото е част от всичко това което съм изработил, но да то е действително и с удоволствие бих изслушал критиките и мненията по сайтовете. 

А колкото до мненията Ви:

Profruit

Обиждайки по този начин начинаещите дизайнери, който действителност нямат опит в сферата, просто се опитват, не ти прави чест. Да всички са се родили научени като теб ясно ми е. Специалисти бол. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, и от мен! Относно градивната критика съм ок, както казах съм съвсем начинаещ  и не съм очаквал положителни отзиви за дизайна в никакъв случай, имайки предвид, че това е първия ми опит. Целта ми беше да разбера къде са ми грешките и на какво да наблегна да уча. Както се казва друго е да имаш око на професионалист!

ИСКАМ ДА КАЖА, че собственикът на сайта не е правил дизайна, така че МОЛЯ ВИ не го намесвайте в критиките. Относно това, че е възпитаник на Tелерик – вярно е, а относно това колко е добър – щом с това изкарва прехраната си...значи е...Собственикът на сайта подходи благородно, като ми даде поле за изява, което в днешно време за жалост е доста рядко срещано качество...

Относно обидите на Profruit наистина не ти прави чест, едно е да обиждаш, съвсем друго е да посочиш грешките и да отправяш критика, но явно това е твоя стил...!

Благодаря на всички за мненията...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега нали знаете ,че е на мода FLAT дизайн -така че не се чудете!

Обученията не са лоши -но мисля че трябва да се следят новите тенденции от майсторите в Бранша

Туитър е супер удобен инструмент за целта -баш световноизвестните девелопери пускат постоянно новите неща!

Хич не е срамно да се копират идеи -има си традиции и за това създадени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.