Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам лаптоп hp probook 4530s ,който има вградена интелска видеокарта, с която няма проблем , но за другата видео карта - понякога я показва hd7470m , понякога hd6490m , просто не мога да намеря драйвер. Тези от сайта нa HP не работят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това ти е модела не виждам да има втора видеокарта. Ето ти и линк с драйверите от производителя. Трябва да инсталираш всичките драйвери, тъй като понякога Windows си слага негови по подразбиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това ти е модела не виждам да има втора видеокарта. Ето ти и линк с драйверите от производителя. Трябва да инсталираш всичките драйвери, тъй като понякога Windows си слага негови по подразбиране.

Не ми е това модела. И драйверите от линка,който си дал съм ги пробвал и не работят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми е това модела. И драйверите от линка,който си дал съм ги пробвал и не работят. 

Добре напиши точния модел, за да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре да даде данни от Аида, че така нищо не можем да разберем. Също не знаем каква е ОС...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре да даде данни от Аида, че така нищо не можем да разберем. Също не знаем каква е ОС...

Операционната система е уиндоус 7 Ultimate 64 битов, видео картата като купувах лаптопа и в характеристиките му пишеше radeon hd 7470M . Обаче като инсталирам драйвера от сайта на HP в device manager-a пише ,че е hd 6490m и давя някакъв проблем и не мога да я ползвам в крайна сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Операционната система е уиндоус 7 Ultimate 64 битов, видео картата като купувах лаптопа и в характеристиките му пишеше radeon hd 7470M . Обаче като инсталирам драйвера от сайта на HP в device manager-a пише ,че е hd 6490m и давя някакъв проблем и не мога да я ползвам в крайна сметка.

Ти четеш ли какво инфо искат колегите от теб? Или искаш да ти гадаят на боб и по видеокартата, кой е аджеба точния модел на лаптопа ти?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам лаптоп hp probook 4530s ,който има вградена интелска видеокарта, с която няма проблем , но за другата видео карта - понякога я показва hd7470m , понякога hd6490m , просто не мога да намеря драйвер. Тези от сайта нa HP не работят.

Така и аз имам същия лаптоп и 7470 e базирана на 6490 и е нейна преименувана версия ,така че не се притеснявай и при мен я отчита така!Ето ти инфо:http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-7470M.67752.0.html

Освен това ако имаш някакъв проблем с драйвери питай ще помогна с удоволствие!

Редактирано от rapt0r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и аз имам същия лаптоп и 7470 e базирана на 6490 и е нейна преименувана версия ,така че не се притеснявай и при мен я отчита така!Ето ти инфо:http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-7470M.67752.0.html

Освен това ако имаш някакъв проблем с драйвери питай ще помогна с удоволствие!

Ако имаш драйвер, който наистина да работи и да може да се превключва между двете видеокарти - напълно си заслужи една бира  !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш драйвер, който наистина да работи и да може да се превключва между двете видеокарти - напълно си заслужи една бира  !

Имаш го:http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareDescription.jsp?lang=en&cc=us&prodTypeId=321957&prodSeriesId=5060880&prodNameId=5060887&swEnvOID=4059&swLang=13&mode=2&taskId=135&swItem=ob-101995-1

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.