Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от известно време имам проблем с стартирането на игри давам пример borderlands 2 ,mafia 2 .grid 2 и т.н

Когато се опитам да старитрам някоя игра ми исписва ,че различен тип длл файлове липсват слага ги и нищо мислих си ,че е от аваста преиснталнах си компа и сега не съм с аваст и пак същия проблем .. Долу има картини вижте за какво става дума.

post-339482-0-05428800-1372944526_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows оригинален ли е или е самоделка?  Игрите оригинални ли са или са свалени от торент?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе ти колко пъти ще я пускаш тая тема - писах ти в предната че от виста нагоре уиндоусите вървят с dx10 и 11, които не поддържат 9 и предните версии, за това трябва да си инсталираш dxwebsetup - то дърпа всичко необходимо

edit: може и да не си бил ти...

http://www.kaldata.com/forums/topic/207469-mafia-2-%D0%BD%D0%B5-%D1%82%D1%80%D1%8A%D0%B3%D0%B2%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D1%83%D1%81-8/?hl=dxwebsetup#entry2475912

ама можеше да потърсиш...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те ти линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе ти колко пъти ще я пускаш тая тема - писах ти в предната че от виста нагоре уиндоусите вървят с dx10 и 11, които не поддържат 9 и предните версии, за това трябва да си инсталираш dxwebsetup - то дърпа всичко необходимо

edit: може и да не си бил ти...

http://www.kaldata.com/forums/topic/207469-mafia-2-%D0%BD%D0%B5-%D1%82%D1%80%D1%8A%D0%B3%D0%B2%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D1%83%D1%81-8/?hl=dxwebsetup#entry2475912

ама можеше да потърсиш...

Ами не не съм бил аз :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows оригинален ли е или е самоделка?  Игрите оригинални ли са или са свалени от торент?

Всичко е оригинално включително игрите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш лш желание да си решиш проблема и ли ще продължаваш да спамиш!?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам разбира се ...

Хайде тогава изпълни стъпките описани по-горе да видим какво ще се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде тогава изпълни стъпките описани по-горе да видим какво ще се получи.

Не ми дава грешките вече но пък аптем не тръгват игрите в смисъл не стартират колкото и да цъкам иконката ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.