Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Четох теми на хора, чиито телефони са им били откраднати (на някои още са), и се притесних малко за моя Sony Xperia J с Android 4.1.2. Първо има ли някоя програма, която мога да си я инсталирам предварително, така че ако ми откраднат телефона (не дай си боже) да го открия по- лесно? Второ четох нещо IMEI- код... С какво може да ми помогне той? Благодаря предварително! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Четох теми на хора, чиито телефони са им били откраднати (на някои още са), и се притесних малко за моя Sony Xperia J с Android 4.1.2. Първо има ли някоя програма, която мога да си я инсталирам предварително, така че ако ми откраднат телефона (не дай си боже) да го открия по- лесно? Второ четох нещо IMEI- код... С какво може да ми помогне той? Благодаря предварително! :)

IMEI кода е уникален за всяко устройство така че това е начина да докажете че това е вашия телефон

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично имам добри впечатления от Cerberus anti theft - бях го инсталирал и ми се наложи да сменя SIM картата за малко, без да се усетя, че трябва да оторизирам новата карта през програмата, в резултат на което телефонът започна да стреля SMS-и с координатите на телефона на два номера, които предварително бях задал.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такава програма която е напълно безплатана.

Anti-theft Protection

Recover your device easily if it is mislaid, lost or stolen. Give commands remotely to locate it and get photograph of the possessor via email, even if the SIM card is changed. Lock your phone and erase all data in phone memory as well as in SD card just by sending commands as SMS messages from your buddy's phone.

Anti-Theft Text Codes

(txt to your missing device)

locate#yourpassword

alarm#yourpassword

lock#yourpassword

wipe#yourpassword

takephoto#yourpassword

Note: Replace 'yourpassword' with the anti-theft password set up during configuration.

Наскоро мислех дя пробвам точно тази функция... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе гледай да не ти крадат телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе гледай да не ти крадат телефона.

Така е, но е добре когато човек е подготвен за най-лошото.Функцията е особено полезна и при изгубен телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, но е добре когато човек е подготвен за най-лошото.Функцията е особено полезна и при изгубен телефон.

Ами то тези които го крадат се понаучиха. Дано не се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе то като ще стане, веднъж става... После иди и се оправяй... Не вярвам в какъвто и да е софтуер да помогне !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глас за Cerberus. Нищо че е платена, цената е за 3-4 кафета... Траква ми телефона от момента на инсталирането, мога да върна с месеци назад къде съм бил, по часове и минути. Освен това се вгражда през рекавъри в системата, та дори телефона да бъде върнат към фабрични настройки, приложението ще действа. При това името му ще е маскирано. Другото хубаво е че има клиентско приложение, през което се изпращат SMS-и с готовите команди. Колкото до безплатните, Аваст преди време купиха една много добра програма, ползвах я известно време. Също се вгражда в системата, стига телефона да има рут.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също се вгражда в системата, стига телефона да има рут.

Android без root в някои отношения е почти като да си купиш Ferrari и да го караш по българските пътища.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
    • от The Piper
      Притежавам телефон Redmi 3S, Miui 9,Android 6.0.1 който е с две сим карти.Искам определен контакт от тел.указател да мога да го избирам и да говоря с него от едната симкарта,а други номера с другата сим карта.В момента когато тръгна да избирам някой от тел.указател ме пита с коя сим карта да го избера.
    • от UserOfKaldata
      Здравейте,преди 3 години си купих телефон Samsung Grand Neо преди няколко месеца играх една стара игра, от която се запознах с 2 момчета, братя.Имаха предложение да ми дават ингейм пари за бууст на друга игра.Съгласих се, но не можех да влизам в акаунта на 1 от момчетата от Гугъл Плей следователно с камерата им показах, секунди по-късно бяха влезли в самия ми телефон и можеха да използват нещата на него.Въпроса ми е какво да правя ? Как да спра достъпа им,не ми е пращано нищо (сайтове,линкове и тн.) казаха ми, че няма да злоупотребяват, и това е било само за да мога да вляза в акаунта за да бууствам, но не се чувствам сигурен, могат да виждат всичко и то без да разбирам.
    • от invinoveritas
      Здравейте,имам някъкъв телефон UTOK 40 ,произведен в Румъния и внесен от там.
      Някой ползвал ли е подобен....
      С Андройд система 4.4.2
      Интресува ме как да премахна румънските заводски приложения,които не са ми нужни.....
    • от Ndishev
      Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 
      Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 
      Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.