Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AGgolqm

Програма за следене на телефона (повече в темата)

Препоръчан отговор

Здравейте! Четох теми на хора, чиито телефони са им били откраднати (на някои още са), и се притесних малко за моя Sony Xperia J с Android 4.1.2. Първо има ли някоя програма, която мога да си я инсталирам предварително, така че ако ми откраднат телефона (не дай си боже) да го открия по- лесно? Второ четох нещо IMEI- код... С какво може да ми помогне той? Благодаря предварително! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Четох теми на хора, чиито телефони са им били откраднати (на някои още са), и се притесних малко за моя Sony Xperia J с Android 4.1.2. Първо има ли някоя програма, която мога да си я инсталирам предварително, така че ако ми откраднат телефона (не дай си боже) да го открия по- лесно? Второ четох нещо IMEI- код... С какво може да ми помогне той? Благодаря предварително! :)

IMEI кода е уникален за всяко устройство така че това е начина да докажете че това е вашия телефон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично имам добри впечатления от Cerberus anti theft - бях го инсталирал и ми се наложи да сменя SIM картата за малко, без да се усетя, че трябва да оторизирам новата карта през програмата, в резултат на което телефонът започна да стреля SMS-и с координатите на телефона на два номера, които предварително бях задал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такава програма която е напълно безплатана.

Anti-theft Protection

Recover your device easily if it is mislaid, lost or stolen. Give commands remotely to locate it and get photograph of the possessor via email, even if the SIM card is changed. Lock your phone and erase all data in phone memory as well as in SD card just by sending commands as SMS messages from your buddy's phone.

Anti-Theft Text Codes

(txt to your missing device)

locate#yourpassword

alarm#yourpassword

lock#yourpassword

wipe#yourpassword

takephoto#yourpassword

Note: Replace 'yourpassword' with the anti-theft password set up during configuration.

Наскоро мислех дя пробвам точно тази функция... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе гледай да не ти крадат телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе гледай да не ти крадат телефона.

Така е, но е добре когато човек е подготвен за най-лошото.Функцията е особено полезна и при изгубен телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, но е добре когато човек е подготвен за най-лошото.Функцията е особено полезна и при изгубен телефон.

Ами то тези които го крадат се понаучиха. Дано не се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе то като ще стане, веднъж става... После иди и се оправяй... Не вярвам в какъвто и да е софтуер да помогне !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глас за Cerberus. Нищо че е платена, цената е за 3-4 кафета... Траква ми телефона от момента на инсталирането, мога да върна с месеци назад къде съм бил, по часове и минути. Освен това се вгражда през рекавъри в системата, та дори телефона да бъде върнат към фабрични настройки, приложението ще действа. При това името му ще е маскирано. Другото хубаво е че има клиентско приложение, през което се изпращат SMS-и с готовите команди. Колкото до безплатните, Аваст преди време купиха една много добра програма, ползвах я известно време. Също се вгражда в системата, стига телефона да има рут.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също се вгражда в системата, стига телефона да има рут.

Android без root в някои отношения е почти като да си купиш Ferrari и да го караш по българските пътища.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Plamy Gerova
      Здравейте, може ли помощ за курсовата ми задача?
      съставете програма с функции за:
      а) въвеждане от клавиатурата във файл и в масив( чрез добавяне) данни за морски пътувания (до 25)- Морска гара Варна: маршрут, кораб-име, име на капитан, цени на билетите- I,II класа, брой пасажери в съответната класа, обща сума на продадените билети- през избран месец от годината.Извеждане текущото съдържание на масива(файла) на екрана.
      б) извеждане на екран данните за превозите на кораб по въведено от клавиатурата име на кораб(със запитване за справка)
      в) извеждане на екран данните за морско пътуване с най- голяма обща сума на продадени билети.
      Главна функция main()- с меня за избор на функции и проверка за състоянието та данните.Използване на локални променливи и функции с предаване на параметри. 

• от Димитър Иванов
      Здравейте!
      От известно време насам ползвам Sony xperia xa1.
      И имам слединият проблем:
      Като си отключа телефона и ми показва следното съобщение:
      "Няма поддържани приложения за този етикет, инсталирани на устройството"
      Това съобщение ми излиза след всяко отклюване на телефона и след, което на всеки десет минути горе-долу.
      Ако някой е имал същия проблем моля да сподели решение !
    • от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте!
      Днес за първи път получих следното съобщение относно активиране на защитата на литиево-полимерната батерия на моя телефон. Стори ми се странно, защото се активира при сравнително висока температура (11-12 градуса) по време на зареждане. 

Реших да прочета някой ред относно батерията на устройството и намерих следната информация: 

Та искам да попитам, тази защита нормално ли е да се активира при толкова висока температура? В крайна сметка 11 градуса не са нищо, на фона на условията, в които би трябвало да функционират тези устройства в далеч по-студени части на света. Ползвал съм други устройства на далеч по-ниски температури от тази, без абсолютно никакви проблеми, та ми с стори странно активирането на този вид защита. Възможно ли е да се е активирала поради софтуерен или хардуерен проблем, или е напълно нормално? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.