Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да питам за ето този лаптоп http://mallbg.com/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BC-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D1%8A%D1%80-ASUS-X502CA-XX042-15-CEL-847_40451.html добър ли е според вас.Мен лично ме притесняват тези 1.10 GHz мисля че е малко но искам мнението на някой който знае повече от мен.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще ползвате лаптоп/а? П.с. Кажете и с какъв бюджет разполагате?

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези парички каквото и да си вземеш все ще е шитня - включително и избрания от теб.

Ето ти нещо малко по-малко зле - Lenovo IdeaPad G580

Редактирано от zlinaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези парички каквото и да си вземеш все ще е шитня - включително и избрания от теб.

Ето ти нещо малко по-малко зле - Lenovo IdeaPad G580

Хммм, не съм съгласен ... За 800 лв ми купиха Лаптоп Самсунг /не помня с точност модела, но е notebook/. Със следните параметри: 2,10Ghz процесор двуядрен процесор 4 гига рам 500 хард 512 видео. С линукс операционна система. Нямам проблеми и с тежки игри. Играх например MW 2, лагваше ми, но заради ФПС-то, все пак играех с 64 битова операционна система и 512мб видео на максимум графики.. Аз лично ти препоръчвам за работа Самсунг, за игра отново самсунг, но нещо с малко по-голяма видео карта - минимум 1 гб. Успех с избора на компютър :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хммм, не съм съгласен ... За 800 лв ми купиха Лаптоп Самсунг /не помня с точност модела, но е notebook/. Със следните параметри: 2,10Ghz процесор двуядрен процесор 4 гига рам 500 хард 512 видео. С линукс операционна система. Нямам проблеми и с тежки игри. Играх например MW 2, лагваше ми, но заради ФПС-то, все пак играех с 64 битова операционна система и 512мб видео на максимум графики.. Аз лично ти препоръчвам за работа Самсунг, за игра отново самсунг, но нещо с малко по-голяма видео карта - минимум 1 гб. Успех с избора на компютър :)

Сигурно автора си е намерил машина колега. Не е нужно да повдигате толкова "млади" теми. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно автора си е намерил машина колега. Не е нужно да повдигате толкова "млади" теми. ;)

Съгласен съм. Просто споделих мнение за хора четящи тази тема. Попринцип лаптопите на Самсунг не са за игри. Както и телефоните им. Тоест стават, но са малко по - скъпички. Иначе лаптопи за игра са на асус. Въпреки че са малко не качествени и имат проблеми понякога. Според мен е най-добре да си купиш настолен компютър за игри и лаптоп за работа. Успех на всички с търсенето :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Cvetelin Evtimov
      Случаят приключи! С помощта на КЗП ми върнаха парите! 

Здравейте! Наскоро си поръчах ново дъно от Speedcomputers Asus Prime z270 A. Следователно нови Рам, процесор Intel i3 7100 и захранване EVGA 1000W GOLD. 
      Слабям си го на бюрото на гумена основа, включвам монитор, цъкам копчето на захранването и светва ЛЕД подсветката на дъното (странно е, че само при включено захранване в тока дъното свети). Стратирам с вграденото Power копче, вентилатора на процесора се върти, но няма никаква картина на нито един видео изход от дъното. 
      Слагам един спиикър, но и от там не излиза звука
      "Преди съм имал същия проблем с друго дъно от дриг магазин, след като им го върнах за поправка се оказа, че трябва ъпдейт на биоса, върнаха ми го и всичко е точно" 
      Звъня в магазина, разговарях с човек от сервиза, като му обясних каква ми е конфигурацията и каза, че би трябвало всичко да е наред и да им го пратя да го погледнат. 
      Получават го на следващия ден и започва чакането.. Звъня след 1 седмица, като от там ми казват, че е изпратено към производителя.. Ок. 
      След още 1 седмица получавам пратка в Спиди, като мисля, че е дъното. Гледам някъв плик с документи. Отварям ги и гледам снимки на задната страна на дъното, снимана някаква спойка и пише, че ми е отказана гаранция от производителя поради "неоторизирана намеса". WTF?
      На снимата не можах да разбера какво ѝ има на спойката, защото е размазана и черно-бяла. 
      Звъннах в магазина, като отново си говорих с човек от сервиза, като той ми каза, че и те ще го видят като пристигне при тях и ще ми звъннат. 
      В нета се разрових и видях, че и много други имат същия проблем с това дъно. 
      Как да процедирам ако и те ми откажат гаранционно поправяне или замяна? 

• от Stoqn-666
      https://support.hp.com/bg-en/drivers/selfservice/compaq-presario-cq56-200-notebook-pc-series/4346274/model/5080938?sku=LE406EA
      това е лаптопа при включване мига caps lock не прекъснато на седмица веднъж се включва .
      Почистих го смених термо паста пробвах рамта харда смених бота 
      и нищо все така . моля за помощ
    • от Vanyo99
      Здравейте! Спрял съм се на тези двата : https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_7-acer_aspire_7_NXGP9EX022 , https://www.ioncomputers.bg/product/16129/geymarski-laptop-acer-aspire-7-nx-gp9ex-016.html .Разликата е около 100тина лева с промо кодовете и според мен си заслужава за 100 лв от i5 7300hq на i7 7700hq  + 120 gb ssd. Проблема e , че по-евтиният разполага с 2х4 плочки гб рам , докато по-скъпият е зает само 1ния слот и предлага възможност на ъпгрейд в бъдеще. Гледах клипчета в тубата, сравнявайки dual channel срещу single channel. E, разликата беше доста огромна в представянето (говоря за фпса в игрите). Забравих да кажа , че ще го използвам за работа на visual studio и игрички(fortnite , pung , csgo , lol, gta v). И питането ми е: кое ще е по-добрият вариант да избера от двата във всички варианти. Бих дал 100 кинта отгоре са i7 цата (бюджета тук не е проблем за тези двата , защото се не говори за голяма разлика), но проблема е single channela. Не ми е приоритет ъпгрейдването в бъдеще , взимайки под внимание разликата в пърформънса( ако евенуално взема този с i7 цата няма да слагам допълнителлно рам в близката 1-2 години). И още нещо: ако някой има информация за температурите на лаптопите , как се представят, загряват ли много , имат ли throling на gpu - то или пък на cpu - то. Ще ви бъда благодарен, ако споделите. Също не изключвам други варианти за лаптоп , но като вземем тази цена - acer - а е най-бюджетното решение , докато при asus и другите марки за същите пари ще намеря i5 или i7 , но с 1050 , няма да е 1050 ti. Ако имате предложения  - давайте ! С радост ще ги погледна.
      П.С.: Мога да намеря по-скъпия лаптоп в ardes, тъй като в йон е изчерпан. Това не е проблем
    • от O.o o.O
      Картата е Gtx 1060 Rog strix 6gb когато сглобих ПЦ-то всички беше нормално и работеше подобаващо, но след като свалих игра(Дота2) и я пуснах за тест да видя как ще върви, екрана стана целия на вертикални черти и стоя така приблизитело 20сек. Пц-то се рестартира и при всеки нов рестарт тези черти/квадратчета се появяват по различен начин, веднъж на шахматно и тн.Пробвах и със сваляне на картата и след което поставяне отново, но нищо. Въпроса е от какво може да е това и съответно какво да направя?
      Картата е гаранционна
      Пц-то е:
      I5-8400
      8GB RAM GOODRAM 2666mhz
      Corsair vs650 
      120gb ssd
      2tb HDD
    • от даниел павелов
      Здравейте! Имам един проблем. След много разговори с майка ми се отказах от рисуването и сега се чудя с какво да следвам след 12-и клас, аз сега съм 11 - и клас. Дайте ми съвет. Търся някоя специалност, след завършването, на която да имам реализация и добро заплащане....
      По български съм добре
      По история брилянтен
      По английски живот и здраве ще държа изпит този септември за c1, но като цяло не ми вървят езиците
      По география съм добре.....
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.