Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Резултати от тестове на софтуер за защита според AV-Test, AV-Comparatives, Virus Bulletin и други. - 3 част

Препоръчан отговор

• Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

First seen
May 03, 202121:53
Last seen
May 12, 202109:44

"Само" 9 дни време за реакция... :D

По-добре късно, отколкото никога разбира се. Кажи им, че трябва с тебе да ни черпят по 3 бири сега. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, B-boy/StyLe/ написа:
First seen
May 03, 202121:53
Last seen
May 12, 202109:44

"Само" 9 дни време за реакция... :D

По-добре късно, отколкото никога разбира се. Кажи им, че трябва с тебе да ни черпят по 3 бири сега. :)

Абе, малко се изложиха де ... черпнята трябва да е за тебе иначе щеше да си стои така ... докато не изреве някой заразен.

Благодаря ти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тест на

Comodo Internet Security Premium 12.2.2.8012 Final

Няма да отричам,че с настройки по подразбиране това е издънка...Теста вече е предоставен където трябва..Само да отбележа,че Comodo предоставя достатъчно настройки и ако по подразбиране ето тази опция е включена(това е работа вече на екипа) нямаше да се случи това,което се случи...Ясно се вижда,че е автоматичен избор,което за мен е необяснимо...при положение че е маркирано като заплаха...

Screenshot-1.png

Screenshot.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
на 21.05.2021 г. в 5:41, Proshark написа:

Тест на

Comodo Internet Security Premium 12.2.2.8012 Final

Няма да отричам,че с настройки по подразбиране това е издънка...Теста вече е предоставен където трябва..Само да отбележа,че Comodo предоставя достатъчно настройки и ако по подразбиране ето тази опция е включена(това е работа вече на екипа) нямаше да се случи това,което се случи...Ясно се вижда,че е автоматичен избор,което за мен е необяснимо...при положение че е маркирано като заплаха...

Screenshot-1.png

Screenshot.png

Как трябва да е настройката "пропуснат" или "изолирай в Карантината и изключи"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, M.Николов написа:

Как трябва да е настройката "пропуснат" или "изолирай в Карантината и изключи"?

То се оказа, че не е заради нея, а просто са се скрили съобщенията едно под друго, но ако искаш да си спокоен сложи настройката на "Изолирай в карантината и изключи". И аз я сложих така, както и Шарки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и направих, по подразбиране беше на "пропуснат".

Чудя се и дали да сменя конфигурацията в момента е на "интернет секюрити", в във втория клип автора беше задал "проактив секюрити"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, на пропуснат е. Аз дълги години и аз го държах там, защото ми е спирала и легитимни приложения, а то така или иначе HIPS-a пита при опит за добавяне на автостартиращи ключове така че поне за мен е без значение опцията (особено ако се ползва Proactive профила). Друг е въпроса, че същия ще задава и повече въпроси в началото докато го обучиш. Тук вече е до предпочитания...някои карат с настройките на CruelSister, които са насочени главно към автоматиката и пясъчника, други карат (като мен) на лични настройки, където са активирани и HIPS-a и sandbox-a, както и за правила на стената е зададено Custom (а не Safe Mode). Пробвай (ще ти иска рестарт мисля) и виж кое ти върши повече работа. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Китайските програми на  IObit обикновено ги няма в тестове.  Впечатлен съм от надприличното  им представяне пред очите ми вече доста седмици. А вграденият БГ превод си е уважение към българското.  Чест и почитания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, attj написа:

Китайските програми на  IObit обикновено ги няма в тестове.  Впечатлен съм от надприличното  им представяне пред очите ми вече доста седмици. А вграденият БГ превод си е уважение към българското.  Чест и почитания.

Направи едно такова ревю, да ги видим колко заслужават да бъдат в листата на първите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, Joss Bomon написа:

Направи едно такова ревю, да ги видим колко заслужават да бъдат в листата на първите. 

Кои да са в листата на първите?  Те твърдят за Битдефендер като за най-добър енджин в света!?  Аз не съм съгласен.  Сега ползвам на различни устройства три техни програмки -работят си прилично и с вграден БГ превод.   Не ги продавам, купувам и няма защо да им правя рекламни ревюта. Да пробва който желае               https://www.google.com/search?q=IObit&rlz=1C1GCEU_enBG955BG955&sxsrf=ALeKk02ckQ2d2e-e5Fd29zu74ANU3Lt8Rg%3A1628166144522&ei=ANgLYeb3HseK9u8P9rSP4AY&oq=IObit&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAxKBAhBGABQAFgAYKoQaABwAngAgAFMiAFMkgEBMZgBAMABAQ&sclient=gws-wiz&ved=0ahUKEwjm97bF75nyAhVHhf0HHXbaA2wQ4dUDCA4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,програмите на IObit някъде дори не ги считат за програми за защита....Говоря за Advanced SystemCare Ultimate и Advanced SystemCare Free...Тези програми се намират       по-скоро в секцията "Оптимизатори"...и между другото-антивирус...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Proshark написа:

Тоше,програмите на IObit някъде дори не ги считат за програми за защита....Говоря за Advanced SystemCare Ultimate и Advanced SystemCare Free...Тези програми се намират       по-скоро в секцията "Оптимизатори"...и между другото-антивирус...

Известно ми е. Лично аз отдавна съм изграден полиползвател и  предпочитаните от мен програми са твърде много.   Сега ми допада и харесва  IObit Malware Fighter Pro 8.8, който доскоро бе в промоция.  На служебния ми компютър с години все е корпоративният Сепчо, на лаптопа у дома все е сама стената на Комодо.  360 TS е на лаптопите на дъщерите, защото те го харесаха дори повече от мен.    На смартфона ми е версия на Аваст.   Който желае да си прави всякакви тестове.  На мен ми е интересно да ги преглеждам.   Ползвам каквото си харесам и съм убеден - не съществува най-добър енджин в света.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Хаха, Есет-а допусна омазване на системата. Кофти тръпка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, S197 написа:

То срещу ransomware повечето се пропукват. Касперски сигурно не, заради TAM модула, но това си е вече вид default-deny система и е нормално. Comodo и той е на този принцип. Чудно защо повечето не интегрират такива решения поне в платените си продукти. Чак се чудя колко ли време още ще е безплатен Comodo...По едно време имаше някакви слухове, че ще става платен с някаква Premium версия. Засега се размина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, S197 написа:

Абе руснаци. Сигурно 3 години са го мислили вируса за да пробие есет нод. А да покаже касперския какво омазване ще допусне. Всеки 1 тест е удар на конкуренсцията според мен. Есет си е сериозна защита пак според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване