Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

gigo_97

Проблем с инсталация на Windows 7

Препоръчан отговор

http://vbox7.com/play:ee2ec02855  Имам следния проблем търсих на всякаде и намерих само този видеоклип. Моля за помощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все съм виждал теми ,ама състояща се от клип и един шот !Дай някаква информация на какво и от какво искаш да инсталираш?!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп Dell inspiron n5110 . Исках да преинсталирам win7 направих боотваща flashka дава това смених исо файла с друг , пак дава това , смених flashkata пак дава това.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп Dell inspiron n5110 . Исках да преинсталирам win7 направих боотваща flashka дава това смених исо файла с друг , пак дава това , смених flashkata пак дава това.. 

С коя програма направи флашката?Защо не пробваш от диск да го инсталираш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влезте пак в БИОС и се уверете,че правилно сте задали да буутва от флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

onogondur,ако не беше задал флашката за буутване ,нямаше да стигне до там.И на снимката пише ,че иска драйвер (тоест за харда).

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С коя програмка или как направихте флашката, че май има UEFI bios?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , оправих се благодарение на диск. Проблема с флашката остана нерешен. Специална благодарност на SLI , човека от 3 : 00 седя с мен до към 9:00 да ми помага лаптопа беше на приятел който в 12 отиваше на турнир, а аз до 10 трябваше да съм готов, и все пак добре че в 9:45 някаде купих диск и до към 11 : 30 бях приключил с всичко и лаптопа беше 6. Отново благодаря на SLI ! Респект към сайта форума и потребителите !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.