Премини към съдържанието
capnemo

Подпомагане на АВ програмите с дефиниции,откриване на нови заплахи - част 16

Препоръчан отговор

Архив с огромен брой зарази,парола: virussign.com-free virussign

http://dox.bg/files/dw?a=fc7e7d204c

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е тази паролата!!

virussign

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е тази парола,но пробвах със virussign и стана.

Bitdefender Antivirus Free:

Публикувано изображение  Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

virussign

Кихчо хвана 500 вируса. Оставени няма!!!

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставените от Bitdefender Antivirus Free промених разширенията на .exe и ги пуснах

Публикувано изображение

Другите някой не тръгнаха други ми показваха това

Публикувано изображение  Публикувано изображение

С две думи безплатния БитДефендер се справи на 100%.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архив с огромен брой зарази,парола: virussign.com-free virussign

http://dox.bg/files/dw?a=fc7e7d204c

Публикувано изображение

Заключения, като това от последния коментар нещо не ми харесват..., затова няма да кажа същото за Комодо.

Редактирано от hUstle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мте на virussign мисля са по-скоро с учебна цел архивите. Някой, ако иска да се учи. Повечето неща имат детекция от порядъка на 35-40/47 във ВТ. Поне това аз, което съм разглеждал...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мте на virussign мисля са по-скоро с учебна цел архивите. Някой, ако иска да се учи. Повечето неща имат детекция от порядъка на 35-40/47 във ВТ. Поне това аз, което съм разглеждал...

Да така е.Имах някакви надежди, че ще има нещо ново, но уви.

Thursday, August 29, 2013  5:38 PM 
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За насам-натам. Нод остави YouWhoreGIF-fb.com, movie1080p.mkv.exe и .jar файла. Пратени...надявам се, тъй като не показа съобщение...

txt.txt

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заключения, като това от последния коментар нещо не ми харесват..., затова няма да кажа същото за Комодо.

Ха,ха разсмя ме много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За насам-натам. Нод остави YouWhoreGIF-fb.com, movie1080p.mkv.exe и .jar файла. Пратени...надявам се, тъй като не показа съобщение...

Дано да не съм окъснял много  :D  гледам не сте се засилил много та...

Kaspersky 2014 нарита на всички задниците  :D

Публикувано изображение

След разхивиране остави само архива 364170_n7370.jar  който затри после при сканиране.

Зараженный объект (файл) удален C:UsersnikssiDesktopzipServe.exe C:UsersnikssiDesktopzipServe.exe HEUR:Trojan.Win32.Generic Троянская программа Сегодня, 20:27 ч.

Зараженный объект (файл) удален C:UsersnikssiDesktopzipx100.exe C:UsersnikssiDesktopzipx100.exe Trojan.Win32.IRCbot.vo Троянская программа Сегодня, 20:27 ч.

Зараженный объект (файл) удален C:UsersnikssiDesktopzippunquititica.exe C:UsersnikssiDesktopzippunquititica.exe HEUR:Trojan.Win32.Generic Троянская программа Сегодня, 20:27 ч.

Зараженный объект (файл) удален C:UsersnikssiDesktopzipkeybex4.exe C:UsersnikssiDesktopzipkeybex4.exe HEUR:Trojan.Win32.Generic Троянская программа Сегодня, 20:27 ч.

Зараженный объект (файл) удален C:UsersnikssiDesktopzipmovie1080p.mkv.exe C:UsersnikssiDesktopzipmovie1080p.mkv.exe Trojan-Ransom.Win32.Foreign.hepy Троянская программа Сегодня, 20:27 ч.

Зараженный объект (файл) удален C:UsersnikssiDesktopzipMeLolJPG-fb.com C:UsersnikssiDesktopzipMeLolJPG-fb.com Trojan.Win32.Yakes.debr Троянская программа Сегодня, 20:27 ч.

Зараженный объект (файл) удален C:UsersnikssiDesktopzipMeFunnyJPEG-facebook.com C:UsersnikssiDesktopzipMeFunnyJPEG-facebook.com Trojan.Win32.Yakes.debr Троянская программа Сегодня, 20:27 ч.

Зараженный объект (файл) удален C:UsersnikssiDesktopzipInstall-Adobe-Flash-Player.exe C:UsersnikssiDesktopzipInstall-Adobe-Flash-Player.exe Trojan-Banker.Win32.Banbra.azyc Троянская программа Сегодня, 20:27 ч.

Зараженный объект (файл) удален c:usersnikssidesktopzip364170_n7370.jar c:usersnikssidesktopzip364170_n7370.jar UDS:DangerousObject.Multi.Generic Неизвестная угроза Сегодня, 20:28 ч.

Зараженный объект (файл) удален C:UsersnikssiDesktopzipYouWhoreGIF-fb.com C:UsersnikssiDesktopzipYouWhoreGIF-fb.com UDS:DangerousObject.Multi.Generic Неизвестная угроза Сегодня, 20:27 ч.

Зараженный объект (файл) удален C:UsersnikssiDesktopzipPDFprotestoAtivoKF230813.cpl C:UsersnikssiDesktopzipPDFprotestoAtivoKF230813.cpl HEUR:Trojan.Win32.Generic Троянская программа Сегодня, 20:27 ч.

Зараженный объект (файл) удален C:UsersnikssiDesktopzipIamFunnyGIF-fb.com C:UsersnikssiDesktopzipIamFunnyGIF-fb.com UDS:DangerousObject.Multi.Generic Неизвестная угроза Сегодня, 20:27 ч.

пп. Аз се отписах,сега остава и другите 8 преди мене да пишат как е в момента .... 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bitdefender Total Security остави 2 файла:

Публикувано изображение

Malwarebytes Anti-Malware не успя да засече - 364170_N7370.jar (от двата)

Редактирано от The Brave (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www63.zippyshare.com/v/74730567/file.html

комбинация от ф секюр и китайския клоуд на кихчо

Редактирано от marian860914 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво може да искаш повече от една безплатна програмка

Детекция детекция 

https://www.virustotal.com/bg/file/033eaba80338b831768afb505a6d7d0a26afdf3486f1be6540a98a303ac6765f/analysis/1377951297/

При мене Касапа със старички ъпдейти го лови Бита що мълчи или го прати вече ....  :D

Публикувано изображение

Публикувано изображение

паролата е стандартна =>>  infected

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Детекция детекция 

https://www.virustotal.com/bg/file/033eaba80338b831768afb505a6d7d0a26afdf3486f1be6540a98a303ac6765f/analysis/1377951297/

При мене Касапа със старички ъпдейти го лови Бита що мълчи или го прати вече ....  :D

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображениеMicrosoftSecurityUpdates.zip

Публикувано изображение

Бита мълчи а Кихчо с чия дефиниция лови тогава?

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бита мълчи а Кихчо с чия дефиниция лови тогава?

Според данните на Вирус тотал към момента на качване бита не лови. Не лови и в теста на колегата в другата тема.

Снимка от видеото му 

Публикувано изображение

пп. Опс заградих грешен файл. Файла в поста ми е вдясно от него. Ама и този го пропуска де...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според данните на Вирус тотал към момента на качване бита не лови. Не лови и в теста на колегата в другата тема.

Снимка от видеото му 

Публикувано изображение

Не казвам, че не е така никси просто ми е странно. Trojan.Generic дефиниране използва бита вярвам всеки ще се съгласи с това. Кихчовците ловят аз съм показал на снимката! просто нямам разумно обяснение на този факт. Може би се дължи на облака.

Точно така се и оказа установих го. изключих QVMII и двигателя на бита наново разархивирах файла и  се получи същата засечка. Друго странно е  че при колегата мариян който ползва китайската версия облака е дефинира по друг начин. Вероятно английската и китайската версия разполагат с различни облаци тия китайци ме хвърлиха в тъч иначе забелязвам прогрес в новата им ангийска версия и той е осезаем, детекцията е доста повишена благодарение на облака!!

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвам, че не е така никси просто ми е странно. Trojan.Generic дефиниране използва бита вярвам всеки ще се съгласи с това. Кихчовците ловят аз съм показал на снимката! просто нямам разумно обяснение на този факт. Може би се дължи на облака.

Не съм запознат с дефинициите му но ми изглежда на евристика. Да не е реакция при стартирането му? После...мина повече от час май и е пратен 100%  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм запознат с дефинициите му но ми изглежда на евристика. Да не е реакция при стартирането му? После...мина повече от час май и е пратен 100%  :)

неее евристиката се дължи при кихо единствено на QVMII тука както писах и по-горе работата е на облака, установих го по безспорен начин само не ми е ясно различното дефиниране от облаците на китайската и английската версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неее евристиката се дължи при кихо единствено на QVMII тука както писах и по-горе работата е на облака, установих го по безспорен начин само не ми е ясно различното дефиниране от облаците на китайската и английската версия.

Определено безплатната версия не го засича. 

http://dox.bg/files/dw?a=ae253e8aec

Публикувано изображение

След стартиране файла е блокиран от BitDefender FREE ето и папката където е дропнал файловете.

Публикувано изображение

Ето е самата папка (файловете са скрити!) Заграденият файл в червено се дропва при старта,но Касапа например го определя като доверено приложение. Във ВТ много различни мнения. Ще го пращам.

http://dox.bg/files/dw?a=b6099cdf2e

паролата както винаги: infected

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше ме няколко дена и направо сте се развихрили...

У Русия ли беше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Детекция детекция 

(...)

Публикувано изображениеMicrosoftSecurityUpdates.zip

Публикувано изображение

Офф-топик: Доста бързичко се развиват нещата ми се струва... Куп неща съм изпуснал, сега като чета из тоз раздел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгадах причината засичането е на Кихчо и няма нищо общо с Дефендера  :D  тъй,че пак съм бил прав.  :)

Публикувано изображение

Сега е на компа ми това китайско чудо. Касперски временно е в отпуска  :)

Ето е самата папка (файловете са скрити!) Заграденият файл в червено се дропва при старта,но Касапа например го определя като доверено приложение. Във ВТ много различни мнения. Ще го пращам.

http://dox.bg/files/dw?a=b6099cdf2e

паролата както винаги: infected

Ето и отговора от Касап Лаб :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване