Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Phewniz

Въпрос за отворен стенд

Препоръчан отговор

Здравейте ше овърклок а10-ката но имам няколко въпроса. Как точно се прави отворен стенд как се пуска компютъра има ли оопасност да изгори хардуера? Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това ли говориш???2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По овърклок състезанията ги има нещо на два рафта с крачета които ги държат един над друг. Да Да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това съвсем не ти е нужно за да  можеш да си овърклокнеш системата. Просто трябва да имаш кутия с добър въздушен поток , който да помага за охлаждането на компонентите, а ако нямаш вентилатори по кутията може да отвориш страничният капак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А мога ли да го държа на кутията от дъното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, стига да не окасиш нещо.

Не е проблем ако всичко е обезопасено да работи и върху бюрото или в някое чекмедже или където ти хрумне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го обезопася правилно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм си слагал даже дъното върху книга, няма грижи.Върху кутията на дъното също няма проблеми нали е от картон, картона не е проводник на ток!Трябва да се внимава да няма нещо метално под дъното, има ли лоша работа.......Та навръзваш си към дъното нещата и трябва да видиш в книжката на дъното хубаво кои пинове трябва да окъсиш, за да тръгне без бутонче.Последния път когато го правих беше с върха на една отвертчица, само ще внимаваш какво правиш.Не е сложно.Щом ще е отворен стенд дето му се вика сложи го на проветриво място, аз лично бих го поставил под климатика и неговия поток (ако имаш климатик де) и това е действай внимателно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос за един охладителя cooler master tx3 става ли за моя процесор? Намерих го на цена от 27 лева на добра цена ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос за един охладителя cooler master tx3 става ли за моя процесор? Намерих го на цена от 27 лева на добра цена ли е?

Не виждам в спецификациите му да присъства FM2 платформата като съвместима.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го сайта на производителя http://www.coolermaster.com/product/Detail/cooling/cpu-air-cooler/hyper-tx3.html и аз не го виждам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като гледам яма охладителя fm2 които да го поддържат само fm1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като гледам яма охладителя fm2 които да го поддържат само fm1.

FM1 и FM2 са съвместими платформи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel Socket 95WLGA1155/LGA1156/LGA775Core i7/i5/i3Core 2 ExtremeCore 2 QuadCore 2 DuoPentium/Pentium GPentium D/Pentium 4Celeron Dual-CoreCeleron/Celeron D AMD Socket 95WFM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2/940/939/754FX X8/X6/X4A8/A6/A4Phenom II X6/X4/X3/X2Phenom X4/X3Athlon II X4/X3/X2Athlon X2Athlon/Athlon FXBusiness ClassSempron Гледам от един сайт охлаждане за процесора но пише отгоре 95w значи не мога да го ползвам за моя процесор ? А на сайта на производителя няма нищо с никакви ватове и пише че подържа и f2m . Не знам на кое да вярвам .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel Socket 95W LGA1155/LGA1156/LGA775 Core i7/i5/i3 Core 2 Extreme Core 2 Quad Core 2 Duo Pentium/Pentium G Pentium D/Pentium 4 Celeron Dual-Core Celeron/Celeron D AMD Socket 95W FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2/940/939/754 FX X8/X6/X4 A8/A6/A4 Phenom II X6/X4/X3/X2 Phenom X4/X3 Athlon II X4/X3/X2 Athlon X2 Athlon/Athlon FX Business Class Sempron Гледам от един сайт охлаждане за процесора но пише отгоре 95w значи не мога да го ползвам за моя процесор ? А на сайта на производителя няма нищо с никакви ватове и пише че подържа и f2m . Не знам на кое да вярвам .

В сайта на КМ са на друго мнение!

Maximum compatible CPU wattage: over 130W TDP.

AMD Socket:

FM1 / AM3+ / AM3 / AM2 / 940 / 939 / 754

Не знам къде и какво си гледал , охладителя ще стане за процесора ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.