Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте, търсих и прочетох за компании които се занимават с интернет телефон и Voip също да е изгодно за разговори в чужбина, има много оферти но постоянно има някакви уловки, повечето предлагат опции като без обвързващ договор но бих искал да се допитам до други и да си кажат мнението заслужава ли си или поне да ме насочат към нещо добро, благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи, с кой говориш, дали оборудването е твое или на доставичка и т.н Покажи примерни оферти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те ти тука на куп

http://progx.ch/home-voip-prixbetamax-5-1-1.html

кой от коя по-евтина тарифа

можеш даже да си купиш едно такова адаптерче:

http://en.grandstream.net/en/ATAs/GRANDSTREAM-HandyTone-HT502-incl-Router.html

включваш го към интернет към модема или рутера и към него свързваш обикновен аналогов телефон ( стационарен или безжичен ).

След което не си пускаш даже компютъра за да говориш евтино.

Може и IP телефон да си купиш като този

http://en.grandstream.net/en/IP-Phones/GRANDSTREAM-GXP1165-Small-Medium-Business-IP-Phone.html?sid=c103323a29f5ba2e6fc4c6b4010b8bfe

върши същата работа.

Аз ги ползвам тези неща още от 2005 година. 

Зареждам пари в сметката просто обаждайки се на един импулсен телефон от моя стационарния. ( в Белгия )

Може да се плаща и по други начини, ама не ми се разправя, по телефона ми е най-лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те ти тука на куп

http://progx.ch/home-voip-prixbetamax-5-1-1.html

кой от коя по-евтина тарифа

можеш даже да си купиш едно такова адаптерче:

http://en.grandstream.net/en/ATAs/GRANDSTREAM-HandyTone-HT502-incl-Router.html

включваш го към интернет към модема или рутера и към него свързваш обикновен аналогов телефон ( стационарен или безжичен ).

След което не си пускаш даже компютъра за да говориш евтино.

Може и IP телефон да си купиш като този

http://en.grandstream.net/en/IP-Phones/GRANDSTREAM-GXP1165-Small-Medium-Business-IP-Phone.html?sid=c103323a29f5ba2e6fc4c6b4010b8bfe

върши същата работа.

Аз ги ползвам тези неща още от 2005 година. 

Зареждам пари в сметката просто обаждайки се на един импулсен телефон от моя стационарния. ( в Белгия )

Може да се плаща и по други начини, ама не ми се разправя, по телефона ми е най-лесно.

Определено тука си силен и с аргументи ! Обаче се чудя вашите бизнес партньори още ли живеят в 20 век ами нямат мобилен интернет където има Skype, Tango. Viber и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мобилният интернет струва пари. Аз не го ползвам, хич тамън не ми е изтрябвал.

А за бизнес се ползват телефонни номера, стационарни или GSM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено тука си силен и с аргументи !

Обаче се чудя вашите бизнес партньори още ли живеят в 20 век ами нямат мобилен интернет където има Skype, Tango. Viber и т.н.

На мен пък някой бизнесмен ако ми даде визитка, на която има само Viber и фейсбук, директно визитката в коша и до там с отношенията. Който пести  2-3 евро на месец от подобни глупости няма как да бъде надежден бизнес партньор. Несериозно е към днешна дата да се правят изказвания как телефонията и и-мейла са мъртви и вече никой не ги ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък някой бизнесмен ако ми даде визитка, на която има само Viber и фейсбук, директно визитката в коша и до там с отношенията. Който пести  2-3 евро на месец от подобни глупости няма как да бъде надежден бизнес партньор. Несериозно е към днешна дата да се правят изказвания как телефонията и и-мейла са мъртви и вече никой не ги ползва.

Ми според търговския си нюх всеки си има някакви нишани да анализира отсрещния от първата среща. ... и аз съм така когато някой почне да ми говори за хиляди евро а накрая се окаже че нямал мобилен нет. Тоест той нет имал ама като се приберял или намери отворена wi fi мрежа. Та такива ти ми работи около икономиите. А пък и няма как да имаш viber а да нямаш и GSM номер !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Определено темата е интересна поне за мен и тук наистина има хора, които могат да бъдат полезни със своите коментари. А "izabel1" и  "Belge" са едни от тези хора по мои наблюдения. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми според търговския си нюх всеки си има някакви нишани да анализира отсрещния от първата среща. ...

Ама то си зависи от нагласата на човека бе. Тука и децата ползват мобилен интернет, смартфони, таблети и ала бала.

Но аз не плащам дори абонамент за GSM, просто защото не искам никой да ме безпокой когато съм излязъл. Карам с пледплатена карта от по 15 евро на година и не ги изговарям тези пари, трупат се. Писнало ми е от телефонни разговори и предпочитам да ми звънят на стационарния, по-добре ги чувам. И накрая като за капак, моят GSM струва точно 20 евро барабар с вибратора му.

Според твоите критерии, трябва да бягаш далече от мен. И като ми видиш рекламите някъде, в никакъв случай не трябва да идваш при мен, щото няма нито мобилен номер, нито скайп за контакт. Пък те рекламите струват по 500 евро на месец. Всеки си е налучкал какво му върши работа и за него плаща. На мен ми върши работа стационарен телефон. Младите нямат абонамент за стационарен телефон, защото са забили нос по всяко време в GSM-а и не трябва да изпуснат нито едно съобщение от никой келеш. На минутата трябва да реагират. Станали са доброволни роби на една играчка.

Мисля че ти бъркаш заплесване по нови технологии, с потребност от тях.

А и човекът отворил темата не те пита за бизнес какво му трябва, просто иска евтини тарифи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама то си зависи от нагласата на човека бе. Тука и децата ползват мобилен интернет, смартфони, таблети и ала бала.

Но аз не плащам дори абонамент за GSM, просто защото не искам никой да ме безпокой когато съм излязъл. Карам с пледплатена карта от по 15 евро на година и не ги изговарям тези пари, трупат се. Писнало ми е от телефонни разговори и предпочитам да ми звънят на стационарния, по-добре ги чувам. И накрая като за капак, моят GSM струва точно 20 евро барабар с вибратора му.

Според твоите критерии, трябва да бягаш далече от мен. И като ми видиш рекламите някъде, в никакъв случай не трябва да идваш при мен, щото няма нито мобилен номер, нито скайп за контакт. Пък те рекламите струват по 500 евро на месец. Всеки си е налучкал какво му върши работа и за него плаща. На мен ми върши работа стационарен телефон. Младите нямат абонамент за стационарен телефон, защото са забили нос по всяко време в GSM-а и не трябва да изпуснат нито едно съобщение от никой келеш. На минутата трябва да реагират. Станали са доброволни роби на една играчка.

Мисля че ти бъркаш заплесване по нови технологии, с потребност от тях.

А и човекът отворил темата не те пита за бизнес какво му трябва, просто иска евтини тарифи.

Ти си бил по-зле от поп-звездата Prince, a за "великата ти Белгия" определено сте още по дърветата. Точно за 16 евро (80 шах) всеки един абонат в Израел получава пакет от:

неограничена тарифа на разговори,

неограничен брой SMS

и неограничен мобилен интернет с download 1Mbit/s.

Специално за теб повтарям. Плащаш шестнадесет евро. Вдигаш мобилния на първо число на месеца и го затваряш на последно число. Израел е на първо място по мобилни комуникации на глава от населението и на първо място по брой смартфони пак на глава от населението. Световен факт! Ти си седи там в картонения офис и върти шайби все едно си белгийския Морфей, и раздувай по форумите каква си бизнесдама Магда Гизмова.

И какви са тези дървени ip-телефони от рециклирана пластмаса без монитори? При вас няма ли ITT, AT&T, Motorola!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От абонаменти за GSM не разбирам,

ако толко ти е зор да ги знаеш какви са, ходи ги гледай тука

http://www.meilleurtarif.be/

А аз ще си въртя ISDN шайбата на стационарните ми.

Значи сега очакваме да се похвалиш и че при теб сте и шампиони по туморни образования в еврейските мозъци, дето ги подгрявате яко с микровълни за по 16 евро на месец.

п.п.

абе това Магда Гизмова звучи много сексапилно бе, ти си бил голям гений, със затихващи репродуктивни фунции.

що си откраднал снимката на тоя Юлиян ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.