Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Първо да спомена какъв ми е компютъра:

CPU Type         DualCore Intel Core i3-540, 3066 MHz (23 x 133)

Motherboard       Foxconn H55A (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

System Memory    3GB (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)

Захранването ми е 500W, или поне така пише в гаранционната карта.

Ясно е, че го ползвам основно за игри компа. Насочил сам се към Sapphire ATI Radeon HD7770. Мислех си също и за Sapphire AMD Radeon HD 7850, която е доста по-скъпа, но все пак е 256bit-ова и не знам дали ще си струва преразхода. А и не знам има ли смисъл от такава видео карта на този компютър, дали ще се справи процесора? Отворен сам и към нови предложения за предпочитане до 200 лв. Забравих да спомена, че в момента монитора ми е 17" crt, но мисля да взимам поне 23" full hd.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами до 200 лв. най-доброто е 7770 та няма какво повече да се дискутира. Иначе офертата за 7850 е добра но е далеч нагоре от бюджета ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За процесора отговора е да, ще се справи с 7850, но си е по-скъпата оферта! Съвета ми е да не бързаш и когато събереш парички за монитор и видеокарта да вземеш втората :)

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.