Премини към съдържанието
Gibs0n

Възможно ли е едновременно звучене от вгадните говорители и от външни колони?

Препоръчан отговор

Здравейте :) Имам Samsung Syncmaster P2770HD, който го свързвам към компютъра с HDMI кабел. Към телевизора съм свързал тонколони и звуците от компютъра се чуват на колоните. Искам да питам възможно ли е някък си едновременно да се чуват и от телевизора и от колоните - вариантът да свържа колоните към звуковата карта на компютъра не ме устройва. Искам единствено да има HDMI кабел към телевизора и от там да се чува и към свързаните към него колони и от неговите, вградени.  Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Имам Samsung Syncmaster P2770HD, който го свързвам към компютъра с HDMI кабел. Към телевизора съм свързал тонколони и звуците от компютъра се чуват на колоните. Искам да питам възможно ли е някък си едновременно да се чуват и от телевизора и от колоните - вариантът да свържа колоните към звуковата карта на компютъра не ме устройва. Искам единствено да има HDMI кабел към телевизора и от там да се чува и към свързаните към него колони и от неговите, вградени.  Благодаря предварително :)

Опира до телевизора, твоя не може. Ако вържеш колоните на звуковата карта може да стане. Не знам защо не е вариант. При тоя кабел ограничението за дължина не е като при HDMI, можеш и 50м кабел да вземеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.