Премини към съдържанието
SomethingSick

Проблем с лаг при някои игри

Препоръчан отговор

Изтеглих тази и HITMAN Absolution, като и на двете игри покривам минималните изисквания минимум двойно. Проблемът е такъв, че когато стартирам която и да е от двете игри, в менюто си върви прекрасно, без да сече и без нищо, но в момента в който започна да играя и се появява този непоносим лаг. И НЕ, не е от видео картата ми, защото е 2GB. Влязох даже в контролният панел на nVidia и си направих всички настройки на минимално качество само и само да редуцирам този лаг, но НЕ. Чудя се проблемът да не би да е от това, че лаптопът ми скоро не е бил почистван и бързо загрява. Пробвах дори с Game Booster-a на Razer, като видях само минимално подобрение. Ако някой може да даде предположения от къде идва проблема, благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ,че ти е 2 гига картата нищо не означава ,още повече и на лаптоп най-добре да дадеш някакво инфо за лаптопа!

Редактирано от rapt0r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3rd Generation Intel® Core™ i5-3210M (2.50GHz, 3MB Cache)
  • 6GB RAM
  • nVidia GeForce GT 630M

Лаптопа е Lenovo z580.

Редактирано от SomethingSick (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се проблемът да не би да е от това, че лаптопът ми скоро не е бил почистван и бързо загрява

По принцип ако ще играете игри си ползвате настолна конфигурация не лаптоп,но можеш да си пуснеш айда и някоя игра и да видиш до какви температури го докарваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.