Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ами то е ясно по знаглавието искам да знам ССД-то дали ще забърза компютъра ми и ако да ми предложете най-евтонито което има ако ще да е 5ГБ. Мерси предварително

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажете какъв е компютърът ви.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти май днес си намерил някой сайт за компютри и аксесоари, и се чудиш какво да питаш.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами с 320ГБ WD caviar blue 2gb ram ddr2 800 mhz 

Не просто искам да знам достоверно ли е имам пари малко де ама ще ми стигнат сигурно за едно ссд малко

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами с 320ГБ WD caviar blue 2gb ram ddr2 800 mhz 

Не просто искам да знам достоверно ли е имам пари малко де ама ще ми стигнат сигурно за едно ссд малко

Я прочети отново поста на 

onogondur

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами с 320ГБ WD caviar blue 2gb ram ddr2 800 mhz  е4300

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дърта щайга в долната част на средния клас за времето си. Не виждам с какво толкова SSD ще помогне. Със сигурност няма да повиши производителността на системата. По-бързо ще зарежда ОС и инсталираните на твърдотелния диск програми и приложения...и толкова.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо,какво искате да постигнете с това ССД? Някакво забавяне ли има в системата ви сега?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами честно казано чакам ОС да зареди поне минута някой програми бавно зареждат и мисля че ссд-то малко ще подпомогне на проц-а и рамта

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами честно казано чакам ОС да зареди поне минута някой програми бавно зареждат и мисля че ссд-то малко ще подпомогне на проц-а и рамта

Причината за бавното зареждане, не са родилни мъки на процесора и на оперативната памет. Все още дори ДДР(1) паметта, която е вече толкова остаряла линия, е по-бърза от масово използваните любителски модели SATA базирани SSD устройства, а ти си с ДДР2 памет. Но щом това е, което те притеснява, пробвай първо с почистване на твърдият диск като деинсталираш всичко, което вече не използуваш или поглеждаш твърде рядко, направи го и с игрите, които вече не играеш, премахни евентуалните филми и клипове, които вече не гледаш, въобще всичкият боклук и от С и от Д, после пусни дефрагментация на твърдият диск. След това пусни една проверка за здравословното му състояние.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И изпълнили ли сте някои от съветите в този форум,относно оптимизиране работата на операционната система?Чистени ли са регистрите? Разните му там тулбарове и други подобни махната ли са?Кога последно е преинсталиран?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SSD си заслужава тогава, когато останалите компоненти са на ниво... Т.е. при теб зареждането ще е бързо, но до там, после по старому...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
    • от Drogba94
      Здравейте след сглобяването на нова Ryzen система компютърът даваше черен екран. Накрая след махане на 1 по 1 частите установих че е заради ССД-то ,защото системата тръгва без него. Проверих съвместимостта с дъното и всичко е точно. 
      ССД-то е  adata sx8000 , а дъното е ASROCK AB350M PRO4 AM4. Странното е че на единия  м.2 вход ми дава черния екран, а на другия няма проблем ,но не ми го открива в биос-а.
    • от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от koko2010
      Здравейте искам да ви попитам дали някой знае как да печеля пари от интернет. Много съм добър с WEB знам JavaScript php HTML css. Но лошото е че съм на 12. Правил съм и сайтове които са доста известни. Но за съжаление един два сайта на познати и няма как да им взема пари. Затова ако може да ми кажете някакъв начин чрез сайтове да печеля ще съм и много благодарен.  

• от Sotirow
      Здравейте,
      Искам да попитам дали е добра идея да се замени DVD устройството с Caddy и втори SSD хард диск. Вече имам един SSD хард който е заключен от Биос и е с win10, а на втория хард диск искам да инсталирам Ubuntu. Въпроса ми е дали ако заменя DVD с Caddy ще е добра идея или по-добре да си закупя нов хард който да не е заключен от Биос.
      Благодаря.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.