Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Ами то е ясно по знаглавието искам да знам ССД-то дали ще забърза компютъра ми и ако да ми предложете най-евтонито което има ако ще да е 5ГБ. Мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажете какъв е компютърът ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти май днес си намерил някой сайт за компютри и аксесоари, и се чудиш какво да питаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами с 320ГБ WD caviar blue 2gb ram ddr2 800 mhz 

Не просто искам да знам достоверно ли е имам пари малко де ама ще ми стигнат сигурно за едно ссд малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами с 320ГБ WD caviar blue 2gb ram ddr2 800 mhz 

Не просто искам да знам достоверно ли е имам пари малко де ама ще ми стигнат сигурно за едно ссд малко

Я прочети отново поста на 

onogondur

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами с 320ГБ WD caviar blue 2gb ram ddr2 800 mhz  е4300

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дърта щайга в долната част на средния клас за времето си. Не виждам с какво толкова SSD ще помогне. Със сигурност няма да повиши производителността на системата. По-бързо ще зарежда ОС и инсталираните на твърдотелния диск програми и приложения...и толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо,какво искате да постигнете с това ССД? Някакво забавяне ли има в системата ви сега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами честно казано чакам ОС да зареди поне минута някой програми бавно зареждат и мисля че ссд-то малко ще подпомогне на проц-а и рамта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами честно казано чакам ОС да зареди поне минута някой програми бавно зареждат и мисля че ссд-то малко ще подпомогне на проц-а и рамта

Причината за бавното зареждане, не са родилни мъки на процесора и на оперативната памет. Все още дори ДДР(1) паметта, която е вече толкова остаряла линия, е по-бърза от масово използваните любителски модели SATA базирани SSD устройства, а ти си с ДДР2 памет. Но щом това е, което те притеснява, пробвай първо с почистване на твърдият диск като деинсталираш всичко, което вече не използуваш или поглеждаш твърде рядко, направи го и с игрите, които вече не играеш, премахни евентуалните филми и клипове, които вече не гледаш, въобще всичкият боклук и от С и от Д, после пусни дефрагментация на твърдият диск. След това пусни една проверка за здравословното му състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И изпълнили ли сте някои от съветите в този форум,относно оптимизиране работата на операционната система?Чистени ли са регистрите? Разните му там тулбарове и други подобни махната ли са?Кога последно е преинсталиран?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SSD си заслужава тогава, когато останалите компоненти са на ниво... Т.е. при теб зареждането ще е бързо, но до там, после по старому...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от мария0401
      Здравейте, не знам как да започна. Объркана съм. Трябва ми съвет..аз съм на 17 наскоро разбрах,че имам още една сестра..никога не съм я виждала.При раждането й баба ми я е дала на някой без майка ми да знае..замислих се как може да има такива хора да дадат внучка си при раждането на някакъв човек без никой да знае..казаха ми ,че майка ми я е кръстила Доротея родена е 2004 година.Умирам от желание да разбера къде е ,да я познавам,да видя как се грижат за нея..не знам как да я намеря...винаги когато се опитам да говоря с майка ми тя започва да плаче...не може да ми кажи нищо опитва се,но я боли твърде много..много искам да я намеря...
    • от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
    • от Drogba94
      Здравейте след сглобяването на нова Ryzen система компютърът даваше черен екран. Накрая след махане на 1 по 1 частите установих че е заради ССД-то ,защото системата тръгва без него. Проверих съвместимостта с дъното и всичко е точно. 
      ССД-то е  adata sx8000 , а дъното е ASROCK AB350M PRO4 AM4. Странното е че на единия  м.2 вход ми дава черния екран, а на другия няма проблем ,но не ми го открива в биос-а.
    • от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от koko2010
      Здравейте искам да ви попитам дали някой знае как да печеля пари от интернет. Много съм добър с WEB знам JavaScript php HTML css. Но лошото е че съм на 12. Правил съм и сайтове които са доста известни. Но за съжаление един два сайта на познати и няма как да им взема пари. Затова ако може да ми кажете някакъв начин чрез сайтове да печеля ще съм и много благодарен.  

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.