Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

g0dlik3

Въпрос относно видеокартата

Препоръчан отговор

Здравеите.Имам един елементарен въпрос.Тъи като не разбирам от тези неща бих искал да ви попитам задължително ли е да си сложа същата видеокарта, каквато ми е сега.Ако не сте ме разбрали ще ви дам и пример.Моята видеокарта е NVIDIA GeForce 8500.Та ако реша да си сложа нова, видеокартата задължително ли е да е  същия вид, каквато споменах сега.Благодаря ви предварително и се извинявам за глупавият въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е задължително, но трябва информация за компютъра, за да Ви предложат подходяща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще е, защото от него време има модели видеокарти, включително 8ХХХ серията с различен от сега разпространения PCI-E интерфейс. Също така описанието на останалите компоненти е важно, както и посочване на бюджета, който имате желание да вложите във видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.