Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейтер имам следният проблем, чудя се дали диспечерът на задачите на windows, трябва да е толкова тежък за компютър с следните характеристики: Windows XP , 448 МБ RAM , 1.80 ГХц , AMD Sepron Proccesor 3000+.

Здравейтер имам следният проблем, чудя се дали диспечерът на задачите на windows, трябва да е толкова тежък за компютър с следните характеристики: Windows XP , 448 МБ RAM , 1.80 ГХц , AMD Sepron Proccesor 3000+.

http://prikachi.com/images/652/6299652E.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей махни си аваста и всичко ще се оправи пък и на такъв компютър мисля че антивирустна е излишна слаб е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако антивирусната се обновява в момента и интернета е бавен, е нормално да товари толкова. Дай десен бутон върху иконката  на avast  до часовника и избираш "avast контрол на щитовете"  >>  "спри за десет минути"  и виж как ще е положението.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аваста го осраха, вече не е най-лекия антивирус. Освен това е и неефективен. Автора може да  махне тоя аваст и да сложи Panda cloud free. Тя е по-лека.

ПС: Не става ясно, защо автора се е самоцитирал два пъти?!

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много! Когато спрях avast контрол на щитовете, стана много по добре . А ако сменя и mozilla firefox, ще бъде ли по добре например с някой по лек браузър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.