Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

loki9889

диспечер на задачите на windows

Препоръчан отговор

Здравейтер имам следният проблем, чудя се дали диспечерът на задачите на windows, трябва да е толкова тежък за компютър с следните характеристики: Windows XP , 448 МБ RAM , 1.80 ГХц , AMD Sepron Proccesor 3000+.

Здравейтер имам следният проблем, чудя се дали диспечерът на задачите на windows, трябва да е толкова тежък за компютър с следните характеристики: Windows XP , 448 МБ RAM , 1.80 ГХц , AMD Sepron Proccesor 3000+.

http://prikachi.com/images/652/6299652E.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей махни си аваста и всичко ще се оправи пък и на такъв компютър мисля че антивирустна е излишна слаб е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако антивирусната се обновява в момента и интернета е бавен, е нормално да товари толкова. Дай десен бутон върху иконката  на avast  до часовника и избираш "avast контрол на щитовете"  >>  "спри за десет минути"  и виж как ще е положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аваста го осраха, вече не е най-лекия антивирус. Освен това е и неефективен. Автора може да  махне тоя аваст и да сложи Panda cloud free. Тя е по-лека.

ПС: Не става ясно, защо автора се е самоцитирал два пъти?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много! Когато спрях avast контрол на щитовете, стана много по добре . А ако сменя и mozilla firefox, ще бъде ли по добре например с някой по лек браузър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То по този начин имаш една неработеща антивирусна, което обезсмисля защитата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете със кой браузър да съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С "Opera" или "Mozilla Firefox 3.6".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.