Премини към съдържанието
tivev0

Проблем със СД карта на HTC HD2

Препоръчан отговор

Проблема ми е следния, когато сложа картата и преместя приложенията в картата не ми тръгват пише:Sorry!The application Messenger(process com.facebook.orca) has stopped unexpectedly.Please try again.Със андройд 2.3.2 съм.Има ли решение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е следния, когато сложа картата и преместя приложенията в картата не ми тръгват пише:Sorry!The application Messenger(process com.facebook.orca) has stopped unexpectedly.Please try again.Със андройд 2.3.2 съм.Има ли решение?

Какви приложения местиш? Такива които си изтеглил от маркета или вградените?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложили сте някакъв къстъм РОМ, как мислите че можем да ив помогнем? Ако си бяхте останал на Windows Mobile при инсталация щеше да ви пита къде да инсталира приложението

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този телефон има перфектни Jelly bean rom-ове, така че не виждам смисъл да седиш на 2.3.2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви приложения местиш? Такива които си изтеглил от маркета или вградените?

Изтеглени от маркета!

Редактирано от tivev0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този телефон има перфектни Jelly bean rom-ове, така че не виждам смисъл да седиш на 2.3.2

Колега начинаещ съм и не мога да ги изтегля този намерих този сложих :S Ако можеш да ми помогнеш да ми дадеш някой ром ще съм ти много благодарен ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Svetlio88
      Здравейте!
      Препоръчайте смартфон до 300 лв. (това ми е абсолютния таван), който да е задължително с дисплей 5.5", тъй като големият дисплей е важен за мен.
      За момента се колебая между следните модели:
      1. Xiaomi Redmi Note 5А Prime 
      Операционна система: Android 7.1 Nougat
      Дисплей: 5.5" (1280x720) IPS
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Камера: 13 MP
      Добри параметри като за парите, които мога да отделя, но като кажа името на марката много хора ме гледат с недоумение
      2. Xiaomi Redmi Note 5А
      Операционна система: Android 7.0 Nougat
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 2 GB
      Вградена памет: 16 GB
      Една идея по-евтина алтернатива на горния, компромис с параметрите.
      3. Meizu M3 Note
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Добри параметери като за парите си, но тази марка поне за мен е напълно непозната и се съмнявам в качеството, предвид ниската цена. 
      4.  Meizu U20
      Операционна система: Android 6.0
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Сходна цена с горния, но по-малко памет?? Тук дилемата е по-малко памет и Андроид 6 при У20 срещу повече памет, но андроид 5.1.1 при М3 Ноут.
      5. HTC Desire 728G
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1280x720) Super LCD2
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Оперативна памет: 1.5 GB
      Камера: 13 M
      По-популярна марка, за качество незнам. Това е телефон, който ми харесва най-много чисто визуално, особено варианта с белия панел. Бих се радвал ако разясните дали операционната система Android 5.1.1 е "минус" за този телефон спрямо Android 7.1 при Xiaomi. Първоначално се бях спрял на HTC, но бюджетните модели гледам са доста стари.
      6. HTC Desire 820
      Операционна система: Android 4.4.2
      Дисплей: 5.5" (1280x720) LCD
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.5 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Това е телефон, който наистина ми харесва много като дизайн. Но се замислям, защото самия модел май е старичък, а и Android 4.4.2 също, при наличие на 7 версия при други смартфони.
      7.  ASUS ZenFone Go ZB552KL
      Операционна система: Android 6.0
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Като марка Асус я харесвам много и бих заложил на нея, независимо дали е за смартфон или лапоп. Този модел е по-ниска цена от всички гореизброени модели, разбира се това е и компромис с параметрите, но пък имам доверие в марката.
      Това са моделите, на които съм се спрял, но не се ограноичавам само до тях. Вероятно има и други подходящи модели и марки.
      Приоритет при избора ми е наличие на 5.5" дисплей и приемливо качество на материалите, от които е изработен. Първите модели предполагам са по-бюджетни и съмнителни поне за мен марки, но вероятно по-нови модели. Последните (HTC и Asus) са по-познати и класически модели, но вероятно по-стари. С различните версии на Андроид не съм запознат, така че разчитам на Вас  
      Благодаря предварително на всеки!
    • от Dimitar Petrow
      Здравейте!
      Преди два дена смартфонът ми HTC Desire 310 Uni sim просто "изгърмя", тоест заби и след махане на батерията и многобройни опити за включване - никакъв резултат. Стига до логото и дотам. Та веднага потърсих в нета начини за unbrick и стигнах до програмка SP Flash Tool, която се използва за Flash на Stock ROM или unbrick, това което ми трябва. Изтеглих си стоков firmware, драйвери и Flash Tool и започнах да следвам внимателно инструкциите от тук: http://www.sanhacks.in/blogs/post/Flash-Stock-Rom-HTC-desire-310-uni-dual-sim/. Изпълнявайки всичко както е описано, кликам бутона Download и flash-ването започва, но когато стига до 96% спира и ми оставя тази грешка: (вж: Прикачените снимки).
      Моля някой, който е по-запознат с тези работи от мен, на когото му се е случвало подобно нещо, да ми обясни тази грешка, къде бъркам и т.н.
      Благодаря предварително!

• от Venci Velikov
      Здравейте имам HTC one m8 и днес си изрових от шкафчето отдавна забравената колонка  Опитах се да я свържа с телефона но телефона ми не намира нищо друго освен телевизора (опитах и с изключен телевизор ) Четох в интернет и рестартирах и правех какво ли не но нищо не помогна .
      Колонката си работи както трябва и си издава съответните звуци ( при включване и при търсене на устройства) и също си свири когато и сложа карта памет.
      Колонката е Mini bass cube Jay-Tech SA101BT 
      Телефон HTC One m8 

• от Adi At
      Здравейте,
      След системна актуализация на приложенията на HTC Desire 820 , постоянно ми излиза съобщение, че Услуги за Google Play и Home Sense са спрели да работят, съответно не ми дава по никакъв начин да си вляза в началния екран на телефона, или в приложенията. Съобщенията ми изскачат едно след друго на всеки 2 секунди. През настройките ,и с хиляда зора, успях да изчистя кеша на Услуги за Google Play, но не помогна, имам и достатъчно памет в телефона, така че и това не би трябвало да е.Моля за помощ. Благодаря предварително!
    • от Бирджан Р.
      Здравейте! Днес си купих преносимо зарядно power bank 2600mah. Нямаше грам заряд в него за това го вързах към адаптер от телефон да се зарежда. Оставих го в 12:00 до момента 19:59 , не спира да се зарежда. Пресветва постоянно в червено.Като го изкарам и го включа към който и да е телефон .. не зарежда изобщо.. Идеи? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.