Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

TheVIK

Незаконите строежи на Монополите

Препоръчан отговор

Готвят поправка в ЗУТ с която узаконявав незаконите строежи на Монополите (Енергоразпределителните дружества и ВиК ) в часни имоти и то под предлог,че узаконяват жилища . На първо четене закона е минал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готвят поправка в ЗУТ с която узаконявав незаконите строежи на Монополите (Енергоразпределителните дружества и ВиК ) в часни имоти и то под предлог,че узаконяват жилища . На първо четене закона е минал.

Къде това. Нещо линк?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е просто инфо за маркиране провеждането на заседанието. Срещу "текст на законопроекта", няма нищо. Не че не бих могъл да го издиря, но-о-0....Мен ме интересува линк където въпросните промени са изведени в прав текст и коментирани. Ако седна за чета целият законопроект, ще се омотая яко.

В краен случай, ако имате съответното желание и време, може изведете да цитирате въпросните променени части в следващ коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е просто инфо за маркиране провеждането на заседанието. Срещу "текст на законопроекта", няма нищо. Не че не бих могъл да го издиря, но-о-0....Мен ме интересува линк където въпросните промени са изведени в прав текст и коментирани. Ако седна за чета целият законопроект, ще се омотая яко.

В краен случай, ако имате съответното желание и време, може изведете да цитирате въпросните променени части в следващ коментар.

Обърнете внимание почти всички законопроекти ги имаи в PDF формат и RTF формат,само този го няма.Например: http://www.parliament.bg/bg/bills/ID/14369/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърнете внимание почти всички законопроекти ги имаи в PDF формат и RTF формат,само този го няма.Например: http://www.parliament.bg/bg/bills/ID/14369/

Аз го намерих от предишният опит да мине на заседание. Въпреки това не ми е ясно какво точно визираш. Има нужда от някои промени, заради проблеми с частни терени по лотовете на някои магистрали. Ако не се направят, ще бъдат загубени камара пари, финансирани от ЕС фондове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе, послушай колегата sliderum, който ти даде съвет да синтезираш инфото и да си оформиш надлежно темата плюс снимки, линкове и т.н. и най-вече с ясно и точно заглавие.

В този си вид няма да просъществува дълго, защото аз лично ще я затворя.

Виждам, че си се регистрирал днес, но първо се запознай с правилата, поразгледай разделите как се оформят темите и тогава пускай такива.

Постарай се до сутринта да е прилежна, ако искаш да я има и да я бъде.

Явно си се регнал за да си изплачеш болката, но до момента никой нищо не разбира за какво става дума и каква ти е идеята като цяло и в детайли.

Ти си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го намерих от предишният опит да мине на заседание. Въпреки това не ми е ясно какво точно визираш. Има нужда от някои промени, заради проблеми с частни терени по лотовете на някои магистрали. Ако не се направят, ще бъдат загубени камара пари, финансирани от ЕС фондове.

Аз не можах да го намеря но чух по радиото от законопроекта от март го няма .

Никой не против строежи на държавата все пак е наша Jстава въпрос за енерго разпределителните дружаества и ВиК  за техните незаконни строежи

---На заседанието присъстват:.............Мария Пирянкова, от НСОРБ  защитаваща ВиК и  съответно от „Мобилтел” – българската телекомуникационна компания – Живко Младенов и Иво Златев.

ДВАМА от МТЕЛ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, става странен наплив на ново регистрирани с цел?!? Да се поддържа мнението на автора на темата. Изчакайте да се запознаем, или направо изведете точките от стенограмата или от законопроекта, ако го намерите, които ви притесняват. Тъй или иначе се готвят промени що се отнася и до държавните, а вероятно те ще касаят и  частните енергийни дружества, с цел да се оптимизират разходи, с цел намаляване цената на тока или поне задържането й на сегашните равнища. Разлики трябва да се покриват. Трябва да се разплащат дългове между дружествата. Като няма друг начин, това разплащане ще е с пари от продадени чрез търг активи, в това число поземлена собственост и сграден актив наличен върху нея. А за да се продаде, нали трябва да се установи в подходящ документален вид собствеността й, това към какъв вид е определена като терен и прочие, за да се изчисли някаква начална цена. Вероятно не всичко което е строено по времето на социализма и след началото на демокрацията и е във фондовете на НЕК и на различните централи е изрядно от законова гледна точка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе, послушай колегата sliderum, който ти даде съвет да синтезираш инфото и да си оформиш надлежно темата плюс снимки, линкове и т.н. и най-вече с ясно и точно заглавие.

В този си вид няма да просъществува дълго, защото аз лично ще я затворя.

Виждам, че си се регистрирал днес, но първо се запознай с правилата, поразгледай разделите как се оформят темите и тогава пускай такива.

Постарай се до сутринта да е прилежна, ако искаш да я има и да я бъде.

Явно си се регнал за да си изплачеш болката, но до момента никой нищо не разбира за какво става дума и каква ти е идеята като цяло и в детайли.

Ти си!

Тъй като няма никакво желание от страна на автора да се съобрази с правилата на форума и направените му забележки относно темата, същата се затваря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.