Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ами имамедна видео карта която е 6450 и ми излиза това и това? Начин за оправяне

post-339390-0-02289500-1373114996_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако видеокартата е била натоварвана докато сте играли или сте я използвали за изчисления най-вероятно е прегряла,другото което може да е несъответстващ драйвер за ОС/хардуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да юнинсталираш този сегашният драйвер и да инсталираш последният от сайта на производителя във САФЕ МОД. Аз имах подобен проблем на моята 9600 гт и го оправих за сега със последният драйвер от сайта на производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aма сейф мод с нетуърк.ок ще пробвам

И как да пусна сафе мод с нет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И как да пусна сафе мод с нет

Не ти трябва. Просто си теглиш драйверите предварително след което влизаш под сафе мод и инсталираш новите след като вече си изтрил старите. Под сафе мод се влиза като преди да зареди уиндолса(преди да се покаже логото) натискаш Ф8

Редактирано от amd World (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Не отварям нова тема защото моя проблем е подобен . Значи преди около 2-3 седмици ми изгоря външната видео карта и отидох да си закупя нова взех  GeForce nvidia 210 1GB DDR3 инсталирах драйверите и тръгна всичко без проблем след около 4 дни както си седях на компютъра от един път ми изгасна монитора след рестарт на компютъра пак не искаше да тръгне монитора но след като преместих кабела на вградена тръгна помислих че е изгоряла видео картата пак отидох до магазина и ми я смениха със друга същият модел но като сложа картата и свържа кабела към нея монитора пак не тръгва само вградената работи в Device Managera не открива външната карта пробвах в Biosa  да задам PCI-expressa да тръгва първо но пак не се получи преинсталирах компютъра но пак не стана преинсталирах драйверите сигурно 100 пъти вече каквито ли не слагах но пак не става не иска да я открие . Предишната видео карта беше GeForce GF 7300GT  ... Моля някой ако знае нещо по въпроса ? Мерси предварително :)

С Windows XP съм дъното ми е ASRock K8NF4G-SATA2 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Не отварям нова тема защото моя проблем е подобен . Значи преди около 2-3 седмици ми изгоря външната видео карта и отидох да си закупя нова взех  GeForce nvidia 210 1GB DDR3 инсталирах драйверите и тръгна всичко без проблем след около 4 дни както си седях на компютъра от един път ми изгасна монитора след рестарт на компютъра пак не искаше да тръгне монитора но след като преместих кабела на вградена тръгна помислих че е изгоряла видео картата пак отидох до магазина и ми я смениха със друга същият модел но като сложа картата и свържа кабела към нея монитора пак не тръгва само вградената работи в Device Managera не открива външната карта пробвах в Biosa  да задам PCI-expressa да тръгва първо но пак не се получи преинсталирах компютъра но пак не стана преинсталирах драйверите сигурно 100 пъти вече каквито ли не слагах но пак не става не иска да я открие . Предишната видео карта беше GeForce GF 7300GT  ... Моля някой ако знае нещо по въпроса ? Мерси предварително :)

Може и да е проблем със слота или дъното ,ако имаш възможност пробвай с друга карта ,ако ли не най-добре в серзиз!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и отидох да си закупя нова взех  GeForce nvidia 210 1GB DDR3

Тоя модел, още ли го продават като нов? Божичко! А не съм религиозен(сега актуалното поколение е 7ХХ)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя модел, още ли го продават като нов? Божичко! А не съм религиозен(сега актуалното поколение е 7ХХ)

еми в момента не съм в България тук трудно се намира магазин където продават части за компютри имаше 2-3 вида и тази взех защото с Radeon HD4540 или нещо такова беше компютъра не искаше да тръгне и за това взех тази ще ми върши работа но не мога да я подкарам :(

Може и да е проблем със слота или дъното ,ако имаш възможност пробвай с друга карта ,ако ли не най-добре в серзиз!

Старата я открива но целия екран е с арефакти за това я смених извинявам се че съм написал по горе че е изгоряла просто постоянно се рестартираше екрана и целия екран беше на точки ... иначе като я сложа я открива нея но тази новата не иска 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще цитирам колегата

Сигурен ли си че е нова :( да не е некой битак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще цитирам колегата

Колега, и аз поразгледах, все още се продават неупотребявани и на запад от нас такива "карти", Иначе казано "нови". Нищо че с години са събирали прах и паяжини по складовете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как си преинсталирал драйверите 100 пъти,като не ти я открива???Ако и ти си от Кюстендил,сподели от кой магазин си я взе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как си преинсталирал драйверите 100 пъти,като не ти я открива???Ако и ти си от Кюстендил,сподели от кой магазин си я взе.

еми в момента не съм в България тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както споменах не съм в България в момента.Преинсталирах драйверите на вградена и инсталирах драйверите на нова от диска смисъл показваше ми като сложа диска да инсталирам картата '' Please install VGA cards of Asus'' ... просто не знам какво да правя вече къде ли не се рових по сайтове но не мога да намеря как да си оправя проблема :(

Ще цитирам колегата

Да картата работи на 100 % и е чисто нова а кога е произведена според мен няма значение :) гадното е че не иска да я открие като сложа старата я открива 

Редактирано от mario_kn14 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами варианта е да я върнете и да вземете нова.Но преди това трябва да сте сигурен,че не работи.пробвайте я на друг компютър.Също така,като я сложите,трябва да вържете монитора към нея.Не съм наясно,но е възможно и да трябва да се включи към захранването,ще трябва и кабел за това да имате.Но тук някой по-разбиращ ще каже дали и трябва.

Махнете всички видеодрайвери които имате,после минете с програмата CCleaner, и сложете драйвери за картата,но ги изтеглете от сайта на производителя.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами варианта е да я върнете и да вземете нова.Но преди това трябва да сте сигурен,че не работи.пробвайте я на друг компютър.Също така,като я сложите,трябва да вържете монитора към нея.Не съм наясно,но е възможно и да трябва да се включи към захранването,ще трябва и кабел за това да имате.Но тук някой по-разбиращ ще каже дали и трябва.

Махнете всички видеодрайвери които имате,после минете с програмата CCleaner, и сложете драйвери за картата,но ги изтеглете от сайта на производителя.

Тази карта харчи малко. Напълно й стига тока постъпващ през PCI-E шината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работи на 100 % картата е пробвана не мисля че и трябва захранващ кабел пък няма къде и да се сложи до колкото знам а за драйверите сигурно съм изтеглил 20 до сега и от диска също не мисля че там е проблема преди да се инсталират драйверите според мен трябва още като пуснеш компютъра да ти открие картата и след това да инсталираш драйверите . Нормално че свързвам кабела към нея а не към вградената но това е не иска .Пробвах с Radeon HD5450 но при нея не иска вопще да запали компютъра :( за това взех пак такава geforce 210 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да имате проблеми с PCi-E слота.Някакви звуци при пускане на компютъра чуват ли се,някакви бипкания?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да имате проблеми с PCi-E слота.Някакви звуци при пускане на компютъра чуват ли се,някакви бипкания?

Да всичко в момента съм на този компютър но съм с вградената видео карта не мисля че на слота му има нещо защото старата карта я открива но тази не иска ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от BluePower
      USB Портовете не ми работят ето и снимка

• от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от fresh_bones
      Добър ден от няколко дена компютъра прави проблеми . Не иска да стартира . Пускам го от кобчето тръгва да свети пък не зарежда windows . Трябва го изключа и да го включа пет пъти за да зареди . И още нещо някой път не върти перката на  захранването и също така по някой път като зареди Windows  след като влезе след 2-3 минути ми забива и излиза син екран . Не знам какво да права да го вода на ремонт или ще мога сам да го поправа .  Днес го преинсталирах ама проблема си остава .  Параметрите му са 2 рам  процесор Intel Celeron e3300  две ядра , дънна платка biostar G47-M7 ,  видеокарта Nvidia Getforce  210 1gb . хард диск ADATA sp550 (sata 3 ) . 
      Ето го синия екран http://prikachi.com/images.php?images/643/9357643t.jpg
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.