Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

CroWNn

Въпрос за телевизор LG 32CS460

Препоръчан отговор

Здравейте, имам въпрос относно USB порта. Като го копувах, момчето, което го изпробва пусна филм от флашка и филмът тръгна без проблем. Пробвах и аз вкъщи, но не тръгва. Пише, че телевизора поддържа mkv файл, но не тръгва. Та въпроса ми е какво да направя, за да тръгват филмите от флашката :). Ето и линк, за да видите характеристиките на ТВ-то.

Благодаря предварително :).

http://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-plasma-televizori-c3164/lg/32cs460-p84203250/opisanie.html#properties

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само един mkv файл ли опитахте? Опитайте и с други.

Резолюцията,която е нативна за телевизора,предполага,че е безсмислено да гледате нещо повече от обикновени avi или  xvid/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само един mkv файл ли опитахте? Опитайте и с други.

Резолюцията,която е нативна за телевизора,предполага,че е безсмислено да гледате нещо повече от обикновени avi или  xvid/

Опитах с няколко mkv файла, но нито един не отваря ;/, а уж пише, че поддържа mkv ;/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Опитах с няколко mkv файла, но нито един не отваря ;/, а уж пише, че поддържа mkv ;/.

А телевизора "познава" ли флашката, когато я включиш в него? Не е необходимо да Ви разпитваме за всичко, а сам да седнете и споделите правилно това, за което се интересувате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с другите споменати формати някакви трудности среща ли?

Нали сте наясно,че това е стар модел телевизор.Може пък да не чете всичко.Аз даже и спецификациите му не намирам в нета.Ако имате книжка с упътвания за потребителите,там какво пише?

п.п. В руските форуми отзивите са ласкави,даже и големи файлове mkv чете без проблем.Хм,странно.Можете ли да проверите с коя версия фърмуеър сте,и ако е стара,евентуално да я обновите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А телевизора "познава" ли флашката, когато я включиш в него? Не е необходимо да Ви разпитваме за всичко, а сам да седнете и споделите правилно това, за което се интересувате!

Флашката ми я отваря и отваря снимките, които съм качвал( не всички, но повечето).

А с другите споменати формати някакви трудности среща ли?

Нали сте наясно,че това е стар модел телевизор.Може пък да не чете всичко.Аз даже и спецификациите му не намирам в нета.Ако имате книжка с упътвания за потребителите,там какво пише?

п.п. В руските форуми отзивите са ласкави,даже и големи файлове mkv чете без проблем.Хм,странно.Можете ли да проверите с коя версия фърмуеър сте,и ако е стара,евентуално да я обновите.

И avi не тръгва с това xvid не съм пробвал, защото нямам такъв файл в момента. В книжката, която ми дадоха пише за някакво DIVX VIDEO. Би ли пояснил какво е това "фърмуеър" и къде да го намеря? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флашката ми я отваря и отваря снимките, които съм качвал( не всички, но повечето).

И avi не тръгва с това xvid не съм пробвал, защото нямам такъв файл в момента. В книжката, която ми дадоха пише за някакво DIVX VIDEO. Би ли пояснил какво е това "фърмуеър" и къде да го намеря? :)

Много странно наистина.

Фърмуеър ,това е 

софтуерният компонент, който осигурява функциите, позволяващи ви да взаимодействате с хардуера на устройство. При принтери и мултифункционални устройства (МФУ) фърмуерът координира функциите на хардуера и определя кои функции да са налични при изпращането на факс и имейли или при сканирането на документи

Така че,вие можете да си го намерите в официалният сайт на производителя.И да си го изтеглите от там.Въпреки че,щом и сега не ви отваря нищо,освен снимките и то не всичките,това е много съмнително.Вие чисто нов ли го купихте? Имате ли книжка с инструкциите му?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси го в магазина при момчето и решете дилемата на място. Не се занимавай да ъпдейтваш фърмуера, защото ако се прецака ще те изкарат виновен и гаранцията е OUT !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов го купихме и имаме книжка за употреба. Ще пробвам още няколко пъти и ако пак не стане мисля да отида. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в книжката изброени ли са форматите,които трябва да може да възпроизвежда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В българският сайт на LG не успях да намеря информация за Вашият модел телевизор. Ето тук има фърмуер за него

http://www.lg.com/us/support-product/lg-32CS460

http://www.lg.com/levant_en/support-product/lg-32CS460

Направи ми впечатление че версиите са различни. Не ви препоръчвам да ползвате тях, за да нямате после проблеми. По-горе са Ви посъветвали да отидете до магазина, направете го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.