Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам въпрос относно USB порта. Като го копувах, момчето, което го изпробва пусна филм от флашка и филмът тръгна без проблем. Пробвах и аз вкъщи, но не тръгва. Пише, че телевизора поддържа mkv файл, но не тръгва. Та въпроса ми е какво да направя, за да тръгват филмите от флашката :). Ето и линк, за да видите характеристиките на ТВ-то.

Благодаря предварително :).

http://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-plasma-televizori-c3164/lg/32cs460-p84203250/opisanie.html#properties

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само един mkv файл ли опитахте? Опитайте и с други.

Резолюцията,която е нативна за телевизора,предполага,че е безсмислено да гледате нещо повече от обикновени avi или  xvid/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само един mkv файл ли опитахте? Опитайте и с други.

Резолюцията,която е нативна за телевизора,предполага,че е безсмислено да гледате нещо повече от обикновени avi или  xvid/

Опитах с няколко mkv файла, но нито един не отваря ;/, а уж пише, че поддържа mkv ;/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Опитах с няколко mkv файла, но нито един не отваря ;/, а уж пише, че поддържа mkv ;/.

А телевизора "познава" ли флашката, когато я включиш в него? Не е необходимо да Ви разпитваме за всичко, а сам да седнете и споделите правилно това, за което се интересувате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с другите споменати формати някакви трудности среща ли?

Нали сте наясно,че това е стар модел телевизор.Може пък да не чете всичко.Аз даже и спецификациите му не намирам в нета.Ако имате книжка с упътвания за потребителите,там какво пише?

п.п. В руските форуми отзивите са ласкави,даже и големи файлове mkv чете без проблем.Хм,странно.Можете ли да проверите с коя версия фърмуеър сте,и ако е стара,евентуално да я обновите.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А телевизора "познава" ли флашката, когато я включиш в него? Не е необходимо да Ви разпитваме за всичко, а сам да седнете и споделите правилно това, за което се интересувате!

Флашката ми я отваря и отваря снимките, които съм качвал( не всички, но повечето).

А с другите споменати формати някакви трудности среща ли?

Нали сте наясно,че това е стар модел телевизор.Може пък да не чете всичко.Аз даже и спецификациите му не намирам в нета.Ако имате книжка с упътвания за потребителите,там какво пише?

п.п. В руските форуми отзивите са ласкави,даже и големи файлове mkv чете без проблем.Хм,странно.Можете ли да проверите с коя версия фърмуеър сте,и ако е стара,евентуално да я обновите.

И avi не тръгва с това xvid не съм пробвал, защото нямам такъв файл в момента. В книжката, която ми дадоха пише за някакво DIVX VIDEO. Би ли пояснил какво е това "фърмуеър" и къде да го намеря? :)

Редактирано от CroWNn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флашката ми я отваря и отваря снимките, които съм качвал( не всички, но повечето).

И avi не тръгва с това xvid не съм пробвал, защото нямам такъв файл в момента. В книжката, която ми дадоха пише за някакво DIVX VIDEO. Би ли пояснил какво е това "фърмуеър" и къде да го намеря? :)

Много странно наистина.

Фърмуеър ,това е 

софтуерният компонент, който осигурява функциите, позволяващи ви да взаимодействате с хардуера на устройство. При принтери и мултифункционални устройства (МФУ) фърмуерът координира функциите на хардуера и определя кои функции да са налични при изпращането на факс и имейли или при сканирането на документи

Така че,вие можете да си го намерите в официалният сайт на производителя.И да си го изтеглите от там.Въпреки че,щом и сега не ви отваря нищо,освен снимките и то не всичките,това е много съмнително.Вие чисто нов ли го купихте? Имате ли книжка с инструкциите му?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси го в магазина при момчето и решете дилемата на място. Не се занимавай да ъпдейтваш фърмуера, защото ако се прецака ще те изкарат виновен и гаранцията е OUT !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов го купихме и имаме книжка за употреба. Ще пробвам още няколко пъти и ако пак не стане мисля да отида. :)

Редактирано от CroWNn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в книжката изброени ли са форматите,които трябва да може да възпроизвежда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В българският сайт на LG не успях да намеря информация за Вашият модел телевизор. Ето тук има фърмуер за него

http://www.lg.com/us/support-product/lg-32CS460

http://www.lg.com/levant_en/support-product/lg-32CS460

Направи ми впечатление че версиите са различни. Не ви препоръчвам да ползвате тях, за да нямате после проблеми. По-горе са Ви посъветвали да отидете до магазина, направете го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.