Премини към съдържанието
bojoviki

Странен проблем с десния бутон на мишката

Препоръчан отговор

Здравейте,не знам дали съм в точния раздел,за което се извинявам.Та току що качвах снимки от телефона на пц-то.След това влизам в дяла да ги отворя.Директно като цъкна два пъти с левия бутон на мишката няма проблеми.Реша ли да ги отворя с левия,пц-то спича,започва да се върти кръгчето на стрелката за зареждане и после "Not Responding","Windows Explorer is not responding""Close Program".Само да отбележа,че на страници в интернет няма проблеми,както и когато цъкна върху самия дял на пц-то.Но вътре в който и да е дял ако дам десен бутон на която и да е папка и дава грешката описана по-горе.Решение?Мерси.

Windows 7 64bit SP1,Pentium Dual Core CPU 5700 3.00GHz 6GB RAM,Nvidia Geforce GT 440

П.П.Не съм  рестартирвал  компютъра,ще пробвам и това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яко е омазана работата. Може проблема да е хардуерен може и да е софтуерен. Повече ми изглежда като софтуерен. Решението може би е преинсталация на всичко наново.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яко е омазана работата. Може проблема да е хардуерен може и да е софтуерен. Повече ми изглежда като софтуерен. Решението може би е преинсталация на всичко наново.

Правилно ли те разбрах-преинсталиране на Уин-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно ли те разбрах-преинсталиране на Уин-а?

Ти си преценяваш! Малко радикално решение, но 100% ефективно при сериозни проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай под безопасен режим, дали го има проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай под безопасен режим, дали го има проблема.

Здравей,там всичко е нормално.Смятам да взема друга мишка да пробвам с нея,нищо че тази си работи когато е на интернет страница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,там всичко е нормално.Смятам да взема друга мишка да пробвам с нея,нищо че тази си работи когато е на интернет страница.

Не е от мишката.

Нека да продължим за да можем точно да определим проблема.

Направи чисто зареждане на ОС. Ето как става това:

http://support.microsoft.com/kb/929135/bg

Упътването за  Windows 7 е малко по надолу. Сигурен съм че ще го намериш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от мишката.

Нека да продължим за да можем точно да определим проблема.

Направи чисто зареждане на ОС. Ето как става това:

http://support.microsoft.com/kb/929135/bg

Упътването за  Windows 7 е малко по надолу. Сигурен съм че ще го намериш.

Мерси много,супер упътване,за други проблеми ще ми свърши работа.А аз да спомена както обещах след извършване на манипулацията с мишката се оправи,но не мога да кажа какъв е бил проблема(а от това винаги ме е боляло повече).Взех друга мишка,включих я,отново рестартирах пц-то,всичко си беше наред.И днес реших със старата да пробвам(все пак си работи) и тя захапа.Но как и защо се появил проблема............за мен това е по-важната част.Но въпреки всичко,мерси,че ми обърна внимание(и то не за първи път :)).Поздрави 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.