Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Докс

Търся програма за конвертиране на FAT към NTFS

Препоръчан отговор

Има ли програма която само да конвертира хард диск от FAT към NTFS без останалите "екстри"  на partition manager-те?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С команди, но първо си копирай важната информация на външен носител.

И първия линк е точен отговор :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааа да преди време май чух за тази гугла ;) Сега сериозно питах го чичо ви гугъл и ги видях тези форуми и решения(лошо, че са само на купешки езици). Пробвах с тези команди и един два manager-а, но не става. Някакви грешки, прекъсване на конвертирането и тнт, (не съм много на вътре) за това питах за програмка само за смяна на системата. Няма значение ще се оправя наякак си. Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааа да преди време май чух за тази гугла ;) Сега сериозно питах го чичо ви гугъл и ги видях тези форуми и решения(лошо, че са само на купешки езици). Пробвах с тези команди и един два manager-а, но не става. Някакви грешки, прекъсване на конвертирането и тнт, (не съм много на вътре) за това питах за програмка само за смяна на системата. Няма значение ще се оправя наякак си. Мерси.

Най-безопасния и прост начин е с програмата convert, която е част от операционната система.

А за грешките - ами кажете какви са, може да успеем да помогнем

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава ще инсталираш partition manager, като EaseUS Partition Master Home Edition, ще си свършиш работата и после ще го деинсталираш. Ето ти и ръководство.

И накрая, не забравяй да натиснеш тикчето - Apply, горе в ляво на програмата за да започне работа.

Успех!

Редактирано от angel* (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.