Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
The Reaper

Проблем с пачването на NFS Carbon

Препоръчан отговор

Имам проблем с пачването на играта NFS Carbon, тегля си пача който е версия 1.3, и като тръгна да го инсталирам нищо, нищо не става и познайте играта не се пачва до версия 1.3. Самата игра е: Need for Speed Carbon Collectors Edition - Razor1911, дръпната от замунда. Някакви идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с пачването на играта NFS Carbon, тегля си пача който е версия 1.3, и като тръгна да го инсталирам нищо, нищо не става и познайте играта не се пачва до версия 1.3. Самата игра е: Need for Speed Carbon Collectors Edition - Razor1911, дръпната от замунда. Някакви идеи ?

Познайте защо не иска да се пачва. Купете си играта и тя ще се пачва

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познайте защо не иска да се пачва. Купете си играта и тя ще се пачва

Е все някак трябва да може да стане, без да си я купувам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е все някак трябва да може да стане, без да си я купувам...

Обикновено краковете бачкат само с определена версия на играта (най-често v1.0). В повечето случаи пачовете и ъпдейтите прецакват краковете, защото добавят нови файлове, едитват/заместват стари такива или пък се свързват с интернет и по този начин засичат пиратската версия. Ама, както са казали хората - без пари толкос. Не можеш да очакваш хем да играеш, хем да се възползваш от обновленията, фиксовете и екстрите, и то без да си дал и стотинка.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно, защо отгоре над картинката ти пише "Почитен потребител". Едно от правилата на форума не беше ли, да не се разпространява пиратски софтуер и тем подобни. Само като прочетох в заглавието ПАЧ ми стана ясно, че тука е намесена "маймунда". Вземи си купи играта и не се занимавай с пачове, пичове и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не слагай крака, а първо я пачни. После търси подходящ крак за пачнатата версия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не слагай крака, а първо я пачни. После търси подходящ крак за пачнатата версия.

Е това е то... Едно голямо Мерсии!  :biggrin:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.