Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Денката

Проблем със звук при Win7

Препоръчан отговор

Вчера ми качиха win7  и колонките не работят.Пише че е с актуален драйвър.....Става въпрос за 2 колонки и буфер.

post-339572-0-67081300-1373191121_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това нищо не ми говори...

Имате ли инсталиран драйвер за звуковата карта?

Дайте точен модел на дънната платка. Ако е лаптоп, марката и модела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настолен комп е... сега след рестарт показва че трябва да има звук а всъщност няма..

post-339572-0-33748000-1373193927_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настолен комп е... сега след рестарт показва че трябва да има звук а всъщност няма..

Пак не отговорихте на въпроса , но здраве да е. при Вас проблема сигурно е друг.

Колонките преполагам са свързани аналогово със кабел подобен на този.

Ако е така отиват с дясно копче на говорителчето при часовника избирате Устройства за възпроизвеждане.

В следващият прозорец разрешавате Speakers с десен бутон на него, и зaбранявате Realtek Digital Output S/PDIF.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче аз имам само иконки на слушалки и това дето е Дигитал аудио нямам колонки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче аз имам само иконки на слушалки и това дето е Дигитал аудио нямам колонки?

Една снимка от Устройства на възпроизвеждане може ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Довечера ще кача че ми излезна работа и трябва да излизам.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключвате  Digital Audio, като го забраните с десен бутон на него.

Същото повтаряте и на Headphones, като ги разрешите, да са устройство по-подразбиране.

Ако е необходимо рестартирате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямаш инсталиран драйвер от производителя на звуковата карта. с тоя драйвер (на майкрософт) дори и да имаше звук, най вероятно нямаше да работи микрофона. кажи какво е дъното, за да ти кажем кой драйвер да инсталираш... какво е дъното може да видиш със system info for windows hardware>motherboard напиши какво пише срещу model

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дънна платка:Albatron KM7025

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дънна платка:Albatron KM7025

Звуковата карта трябва да е 7.1 на Realtek, според това. Опитайте с този драйвер.

За x64 битова ОС сваляте последния драйвер. За x32 бит, сваляте втория.

Ако не се получи, напишете точния модел на звуковата карта от програмата SIW или AIDA64.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е готово . Мерси много !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте когато ми сложиха Win XP нямаше звук.Обикновенно трубва отдоло да има икона за регулиране на звука но я няма???

Please HELP!!! :help wanted4: :help wanted4: :help wanted4:

post-325701-0-79548200-1373457018_thumb.post-325701-0-37991100-1373457019_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте когато ми сложиха Win XP нямаше звук.Обикновенно трубва отдоло да има икона за регулиране на звука но я няма???

Please HELP!!! :help wanted4: :help wanted4: :help wanted4:

Публикувано изображениеPSPVeni0047.jpgПубликувано изображениеPSPVeni0048.jpg

Няма ли икона за звука,значи нямаш драйвър за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го сложа в компа и дали ще проработи защото моят е много бавен и строшен строшил съм половината видео карта и е трудно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го сложа в компа и дали ще проработи защото моят е много бавен и строшен строшил съм половината видео карта и е трудно...

Драйвър не се „слага„ в компа ,а се инсталира!Не даваш никакви данни за този комп,за системата,която е инсталирана.Така няма да ти помогне никой. :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е така, но за протокола, изказването не е съвсем точно. Иконата може да се махне съзнателно, погрешка или от малуер. Control Panel->Sounds and Audio Devices -> Place volume icon in the taskbar Веднъж на едни познати така им бяха изчезнали половината икони от систем трей-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е така, но за протокола, изказването не е съвсем точно. Иконата може да се махне съзнателно, погрешка или от малуер. Control Panel->Sounds and Audio Devices -> Place volume icon in the taskbar Веднъж на едни познати така им бяха изчезнали половината икони от систем трей-а.

Възможно е,но той пише „Когато ми сложиха ХР,нямаше звук и икона!„

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тоя който му е слагал това ХР  толко си е свършил работата , давал е здраво напред :) изкарал е картина на екрана и готово .

Айде сега вие му търсете драйвери и сигурно и кирилица , може пък флекстайп да му е сложил за по сигурно :D

Иначе забележете на лентата колко боклук е успял да накачи - той вече е готов за нова преинсталация .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе забележете на лентата колко боклук е успял да накачи - той вече е готов за нова преинсталация .

И звездата за нелегалния уиндоус даже фигурира там... :super:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е така, но за протокола, изказването не е съвсем точно.

Иконата може да се махне съзнателно, погрешка или от малуер.

Control Panel->Sounds and Audio Devices -> Place volume icon in the taskbar

Веднъж на едни познати така им бяха изчезнали половината икони от систем трей-а.

Не стана!!! :(  :(  :(

post-325701-0-90438900-1373720725_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи и прочети темата

Как да разберем с какъв хардуер разполагаме?

за да ви упътим от къде да си свалите драйвери . Вие прочетохте ли поне на бързо , през ред правилата ? От къде да знаем какво има във щайгата :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.