Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте хорица! Закупих една видео карта на Club 3D модел GeForce 210 Noiseless Edition И мисля, че не дава всичко от себе си в игрите. Искам да разбера с коя програма мога да я клокна. Също така се надявах да намеря нещо из Club, но уви.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ATiTool  - въпреки че не е обновявана от едно известно време, работи и върши работа. И не, не е само за ATi/AMD карти въпреки името.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тази видеокарта неможеш да имаш големи очаквания, просто е слаба.Другата причина поради която не ти препоръчвам овърклок е охлаждането и, то е безвентилаторно, след овърклок рискуваш видеокартата да прегрява.Има решение и на това чрез поставяне на допълнителен вентилатор който да обдухва радиатора и, но общо взето не я мъчи!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тази видеокарта неможеш да имаш големи очаквания, просто е слаба.Другата причина поради която не ти препоръчвам овърклок е охлаждането и, то е безвентилаторно, след овърклок рискуваш видеокартата да прегрява.Има решение и на това чрез поставяне на допълнителен вентилатор който да обдухва радиатора и, но общо взето не я мъчи!

Така и ще стане..

Мисля да я сменя и имам малко запитвания с каква и т.н, но това ще стане в друг раздел.

ATiTool  - въпреки че не е обновявана от едно известно време, работи и върши работа. И не, не е само за ATi/AMD карти въпреки името.

Видях няколко програми в гугъл преди да напиша темата, но точно от това се опасявах..

MSI Afterburner, Evga precision мислех, че работят само на съответните карти.

Доста ме успокои това.

Благодаря много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност май трябваше да започна с това, че картата е нисък клас и дори и да носи на клок, едва ли ще има кой знае какъв смисъл от него. А щом е и 'Noiseless', най-вероятно е без вентилатор и трябва да мислиш за допълнителен такъв. Много карти от този тип греят доста и без клок...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.