Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. От 1-2 години имам телевизор Crown. Преди 3-4 месеца започна едно бързо премигване в синьo предимно в горната част на телевизора. Беше спряло от самосебе си , но от няколко дни е почнало отново. Звънях на кабелната и казаха , че не е от тях а проблемът е в телевизора. Някой знае ли от какво се получава и г/д колко ще струва поправката , ако е нужна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизор crown :) са общи приказки - добави модел ако искаш някой да се опита да ти помогне :D

ПП. Дори и снимка с проблема няма да е излишна .

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли в гаранция ? щото това ако е синя лента , мисля че ще трябва да се ориентирате към друг телевизор и нека този път да е по марков :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говорим за телевизор с кинескоп да не би да е минавал магнит в него край на кинескопа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Посещавате сервиза и ще ви кажат каква е повредата и колко ще струва ремонта. Тук е форум и не можем да кажем това, което Ви интересува!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори и да не е в гаранция , пак в сервиз ще трябва да се изпрати. Те хората с това си вадят хляба. С онлайн диагностика нищо не се постига.... Резервни части , отговорността за ремонта... ами това е електроуред? Лелее, 300 лева му искат на този телевизор...как може такова нещо?! П.П. Правят ги колкото да изкарат гаранционния срок , гадовете!

Редактирано от nikolaijelev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.